Latem 2005 roku utworzono w klubie drużynę młodzików, którą oparto na uczniach miejscowej szkoły podstawowej. Zespół został zgłoszony do rozgrywek w Kujawsko - Pomorskim ZPN. Piłkarze w pierwszej rundzie zbierali doświadczenia i doznali jednej bardzo dotkliwej porażki 0:15. Szkoleniowcem był Piotr Gruda, a w skład drużyny młodzików Dębu wchodzili: bramkarze - Łukasz Wojciechowski (18.12.1993) i Patryk Gruda (22.05.1993 - grał też w polu), zawodnicy z pola - Bartosz Gruda (05.02.1996), Mariusz Łosoś (13.02.1993), Paweł Murach (21.11.1994), Adam Gabrychowicz, Tomasz Łoboda (07.08.1993), Mateusz Łąski (08.07.1993), Mateusz Henke (25.11.1993), Łukasz Ochociński (07.11.1994), Patryk Henke (09.02.1995), Paweł Ksobiak (13.07.1993), Łukasz Srokowski (06.06.1995), Mariusz Gruszczyński, Krystian Kuboń (12.08.1994), Piotr Murach (21.11.1994).
Klasa Młodzików - grupa Bydgoszcz III - sezon 2005/2006, runda jesienna
I kolejka - 03.09.2005 (godz. 10:00): Dąb Potulice - Orzeł Kcynia 1:7 (1:3)
LZS Świątkowo Cerekwica - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3
Iskra Zamość - Szubinianka Szubin 0:7
Dąb Barcin - Jeziorak Żnin 0:5
Chemik II Bydgoszcz - BKS Zawisza Bydgoszcz 1:2
II kolejka - 10.09.2005 (godz. 10:00): Dąb Potulice - LZS Świątkowo Cerekwica 3:4 (1:2)
Szubinianka Szubin - Dąb Barcin 6:2 / Orzeł Kcynia - BKS Zawisza Bydgoszcz 3:3 /
Jeziorak Żnin - Chemik II Bydgoszcz 3:1 / Sparta Janowiec Wielkopolski - Iskra Zamość 14:1
III kolejka - 17.09.2005 (godz. 16:00): Iskra Zamość - Dąb Potulice 2:2 (0:1)
Bramki dla Dębu: Paweł Ksobiak, Mateusz Henke.
LZS Świątkowo Cerkwica - Orzeł Kcynia 1:2 / Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka 1:2 / Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:4 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 1:3
IV kolejka - 24.09.2005 (godz. 10:00): Dąb Potulice - Dąb Barcin 4:3 (0:1)
Bramki dla Dębu: Mateusz Henke 3, Paweł Ksobiak.
Orzeł Kcynia - Jeziorak Żnin 4:3 / Szubinianka Szubin - BKS Zawisza Bydgoszcz 0:1 / Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik II Bydgoszcz 6:0 / LZS Świątkowo Cerekwica - Iskra Zamość 2:0
V kolejka - 01.10.2005 (godz. 09:00): Chemik II Bydgoszcz - Dąb Potulice 2:1
Jeziorak Źnin - Szubinianka 3:1 / Dąb Barcin - LZS Świątkowo Cerekwica 3:1 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:4 / Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 3:1
VI kolejka - 08.10.2005 (godz. 10:00): Dąb Potulice - BKS/Zawisza Bydgoszcz 1:5
Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin 2:6 / Sparta Janowiec Wielkopolski - Jeziorak Żnin 1:0 /
Iskra Zamość - Dąb Barcin 2:2 / LZS Świątkowo - Chemik II Bydgoszcz 2:3
VII kolejka - 16.10.2005 (godz. 10:00): Jeziorak Żnin - Dąb Potulice 15:0
Szubinianka - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:0 / Dąb Barcin - Orzeł Kcynia 3:2 / Chemik II Bydgoszcz - Iskra Zamość 4:0 / BKS Zawisza Bydgoszcz - LZS Świątkowo Cerekwica 3:1
VIII kolejka - 22.10.2005 (godz. 10:00): Dąb Potulice - Szubinianka 0:4 (0:2)
Orzeł Kcynia - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3 / LZS Świątkowo Cerekwica - Jeziorak Żnin 0:4 / Iskra Zamość - BKS Zawisza Bydgoszcz 0:6 / Dąb Barcin - Chemik II Bydgoszcz 0:1
IX kolejka - 11.11.2005 (godz. 11:00): Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Chemik II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2:1 / Jeziorak Żnin - Iskra Zamość 10:0 / Szubinianka Szubin - LZS Świątkowo 6:0 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Dąb Barcin 2:1
Klasa Młodzików - grupa Bydgoszcz III - sezon 2005/2006, runda wiosenna
X kolejka - 22.04.2006 (godz. 11:00): Orzeł Kcynia - Dąb Potulice 1:1 (0:0)
Bramka dla Dębu: Łukasz Srokowski (35).
Szubinianka - Iskra Zamość 11:0 / Sparta Janowiec - LZS Świątkowo Cerekwica 4:0 / Jeziorak Żnin - Dąb Barcin 6:0 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 1:3
XI kolejka - 29.04.2006 (godz. 12:00): LZS Świątkowo Cerekwica - Dąb Potulice 2:1 (0:1)
Bramka dla Dębu: Mateusz Łąski.
Dąb Barcin - Szubinianka 3:3 - Kamil Stodolny, Paweł Wendka, Wojciech Alwin / BKS Zawisza Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 1:4 / Chemik II Bydgoszcz 0:4 Jeziorak Żnin 0:4 / Iskra Zamość - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:10
XII kolejka - 06.05. 2006 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Iskra Zamość 2:2 (1:1)
Bramki dla Dębu: Paweł Ksobiak 2 (17, 40).
Szubinianka - Chemik II Bydgoszcz 1:0 Marcin Ryska - / Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin 2:2 /
Jeziorak Żnin - BKS Zawisza Bydgoszcz 8:0 / Orzeł Kcynia - LZS Świątkowo Cerekwica 0:2
XIII kolejka - 13.05. 2006 (godz. 11:00): Dąb Barcin - Dąb Potulice 5:0 (2:0)
Jeziorak Żnin 5:0 Orzeł Kcynia 5:0 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:3 / Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3 / Iskra Zamość - LZS Świątkowo Cerekwica 1:5
XIV kolejka - 20.05.2006 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Chemik II Bydgoszcz 1:4
Orzeł Kcynia - Iskra Zamość 7:0 / Sparta Janowiec Wielkopolski - BKS Zawisza Bydgoszcz 8:3 /
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 3:3 / LZS Świątkowo Cerekwica - Dąb Barcin 1:2
XV kolejka - 28.05. 2006 (godz. 14:00): BKS Zawisza Bydgoszcz - Dąb Potulice 9:0
Chemik II Bydgoszcz - LZS Świątkowo Cerekwica 1:0 / Szubinianka Szubin - Orzeł Kcynia 4:2 /
Jeziorak Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:0 / Dąb Barcin - Iskra Zamość 6:1
XVI kolejka - 03.06.2006 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Jeziorak Żnin 0:3
Orzeł Kcynia - Dąb Barcin 2:3 / Iskra Zamość - Chemik II Bydgoszcz 0:2 / LZS Świątkowo Cerekwica - BKS Zawisza Bydgoszcz 4:1 / Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 4:1
XVII kolejka - 10.06. 2006 (godz. 13:00): Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 6:1
Jeziorak Żnin - LZS Świątkowo Cerekwica 5:1 / BKS Zawisza Bydgoszcz - Iskra Zamość 6:1 / Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 11:0 / Chemik II Bydgoszcz - Dąb Barcin 4:0
XVIII kolejka - 17.06.2006 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:7
Orzeł Kcynia - Chemik II Bydgoszcz 3:0 (walkower) / Iskra Zamość - Jeziorak Żnin 1:9 / LZS Świątkowo Cerekwica - Szubinianka Szubin 3:0 (walkower) / Dąb Barcin - BKS Zawisza Bydgoszcz 7:0
Końcowa tabela klasy młodzików Grupa III Bydgoszcz - sezon 2005/2006.