22 lipca 2010 roku, o godz. 16:00, rozpoczął się pierwszy trening nowo utworzonej w klubie drużyny młodzików (w miejsce juniorów starszych). Wypada podkreślić, że zainteresowanie najmłodszych adeptów piłki nożnej grą w Dębie przerosło oczekiwania.
KADRA: DĄB POTULICE - młodzicy, 2010/2011:
Mateusz Kulesza - bramkarz
Michał Szcześniak - obrońca
Mikołaj Gapa - obrońca
Kamil Organiak - obrońca
Mateusz Blamowski - obrońca/pomocnik
Hubert Osiński obrońca/pomocnik
Dawid Koniec - obrońca/pomocnik
Samuel Kubiak - pomocnik
Kamil Hutek - pomocnik
Dominik Nytz - pomocnik
Jordan Jułkowski - pomocnik
Krzysztof Mrówczyński - pomocnik/napastnik
Jakub Treliński - pomocnik/napastnik
Patryk Pacholski - pomocnik/napastnik
Wojciech Ziarnik - pomocnik
Kacper Balcer - pomocnik (brak zdjęcia)
Krzysztof Ksobiak - trener
Klasa Młodzików - Grupa III Bydgoszcz, 2010/2011 - jesień:
Dąb Potulice - młodzicy (05.09.2010).
I kolejka - 05.09.2010 (godz. 11:00): Dąb PPM Meble Potulice - KS Łochowo 2-1 (2-1)
Bramki dla Dębu: Jakub Treliński 2.
Sędzia: Krzysztof Giczela (Bydgoszcz).
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 3 - 6 / Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wlkp. 0 - 0 / Zawisza II Bydgoszcz SA - Chemik II Bydgoszcz 3 - 0 / Gwiazda II Bydgoszcz - Wincenty Bydgoszcz (goście wycofali się z rozgrywek) / Czarni Nakło - pauza.
Z meczu młodzików Dąb - KS Łochowo. Zawodnicy Dębu w biało-czerwonych strojach.
II kolejka - 11.09.2010 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 0-7 (0-1)
Sędzia: Lutowski (Bydgoszcz).
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 5 - 1 / KS Łochowo (pauza) - Wincenty Bydgoszcz / Chemik II Bydgoszcz - Czarni Nakło 2 - 5 / Sparta Janowiec Wlkp. - Zawisza II Bydgoszcz 0 - 8 / Gwiazda II Bydgoszcz - pauza.
III kolejka - 18.09.2010 (godz. 12:30): Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice 11-0 (6-0)
Sędzia: Maciej Gebler (Bydgoszcz).
Gwiazda II Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 0 - 2 / Zawisza II - Jeziorak Żnin (mecz przełożony) 5 - 1 / Szubinianka Szubin - KS Łochowo 15 - 0 / Czarni Nakło - Sparta Janowiec 3 - 0 / Wincenty Bydgoszcz - pauza.
IV kolejka - 26.09.2010 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Zawisza II Bydgoszcz (przełożony na 29.09)
Sędzia: Lutowski (Bydgoszcz).
Chemik II Bydgoszcz (pauza) - Wincenty Bydgoszcz / Sparta Janowiec - Gwiazda II Bydgoszcz 0 - 3 / Jeziorak Żnin - Czarni Nakło 2 - 1 / Szubinianka - Spójnia Białe Błota 2 - 1 / KS Łochowo - pauza.
Zaległy mecz IV kolejki - 29.09.2010 (godz. 17:30): Dąb Potulice - Zawisza II Bydgoszcz 0-21 (0-10)
Bramki: Bartłomiej Regin 6 (11, 20, 27, 47, 51, 53), Eryk Twardowski 3 (7, 15, 19), Mateusz Robakowski 3 (22, 45, 60), Oskar Repka 3 (25, 32, 41), Jakub Makowski 2 (30, 40), Maciej Głuszkowski 2 (35, 58), Kacper Kasprzak (16), samobójcza (52).
V kolejka - 02.10.2010 (godz. 11:00): Czarni Nakło - Dąb Potulice 9-1 (6-0)
Bramka dla Dębu: Krzysztof Mrówczyński.
Sędzia: Karol Kowalewski (Bydgoszcz).
Wincenty Bydgoszcz - Sparta Janowiec (pauza) / Zawisza II Bydgoszcz - Szubinianka 7 - 1 / Gwiazda II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 1 - 3 / Spójnia Białe Błota - KS Łochowo 14 - 1 / Chemik II Bydgoszcz - pauza.
VI kolejka - 10.10.2010 (godz. 11:00): Dąb Potulice - Gwiazda II Bydgoszcz 0-6 (0-2)
Sędzia: Lutowski (Bydgoszcz).
KS Łochowo - Chemik II Bydgoszcz 0 - 14 / Spójnia Białe Błota - Zawisza II Bydgoszcz 0 - 12 / Jeziorak Żnin (pauza) - Wincenty Bydgoszcz / Szubinianka - Czarni Nakło 7 - 0 / Gwiazda II Bydgoszcz - pauza.
VII kolejka - 16.10.2010: Dąb Potulice (pauza - Wincenty Bydgoszcz - wycofał się z rozgrywek)
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec 8 - 1 / Zawisza II Bydgoszcz - KS Łochowo 19 - 0 / Czarni Nakło - Spójnia Białe Błota 6 - 0 / Gwiazda II Bydgoszcz - Szubinianka 4 - 0 / Jeziorak Żnin - pauza.
VIII kolejka - 23.10.2010: Dąb Potulice - pauza
KS Łochowo - Sparta Janowiec / Jeziorak Żnin - Chemik II Bydgoszcz 1 - 0 / Szubinianka - pauza / Zawisza II Bydgoszcz - Czarni Nakło 2 - 3 / Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz 1 - 3.
IX kolejka - 30.10.2010 (godz. 13:30): Chemik II Bydgoszcz - Dąb Potulice 13-1 (7-1)
Bramka dla Dębu: Mikołaj Gapa.
Sędzia: Tomasz Szrajber (Bydgoszcz).
Sparta Janowiec - Jeziorak Żnin 1 - 3 / Spójnia Białe Błota - pauza / Gwiazda II Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 2 - 8 / Czarni Nakło - KS Łochowo 18 - 0 / Szubinianka Szubin - pauza.
X kolejka - 06.11.2010 (godz. 14:00): Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wlkp. 0-10
Sędzia: Mikołaj Wiatrowski (Bydgoszcz).
KS Łochowo - Jeziorak Żnin 0 - 13 / Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz 5 - 4 / Zawisza II Bydgoszcz - pauza / Czarni Nakło - Gwiazda II Bydgoszcz 4 - 0 / Spójnia Białe Błota - pauza.
XI kolejka - 14.11.2010 (godz. 10:00): Jeziorak Żnin - Dąb Potulice 3-0 (walkower - Dąb nie skompletował drużyny na mecz)
Sędzia: Misiak.
Gwiazda II Bydgoszcz - KS Łochowo 12 - 0 / Czarni Nakło - pauza / Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 10 - 3 / Sparta Janowiec - Szubinianka Szubin 4 - 3 / Zawisza II Bydgoszcz - pauza
W tabeli po rundzie jesiennej prowadził Zawisza II Bydgoszcz, przed Czrnymi Nakło i Jeziorakiem Żnin. Wszystkie wymienione drużyny zdobyły po 24 punkty. Dąb był dziewiąty (przedostatni) - 3 punkty.
Klasa Młodzików - Grupa III Bydgoszcz, 2010/2011 - wiosna:
XII kolejka - 02.04.2011: KS Łochowo - Dąb Potulice 0-3 (walkower - rywal wycofał się z rozgrywek)
XIII kolejka - 10.04.2011 (godz. 11:00): Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 13-0
Sędzia: Maciej Gebler (Bydgoszcz).
XIV kolejka - 17.04.2011 (godz. 16:30): Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota 1-7 (0-3)
Bramka dla Dębu: Jakub Treliński.
Sędzia: Kamil Szyling (Więcbork).
XV kolejka - 30.04.2011: Zawisza II Bydgoszcz - Dąb Potulice (przełożony na 22.05 - godz. 10:00)
XVI kolejka - 08.05.2011 (godz. 14:00): Dąb Potulice - Czarni Nakło 0-13
Sędzia: Kamil Kalinowski (Bydgoszcz).
XVII kolejka - 15.05.2011 (godz. 12:00): Gwiazda II Bydgoszcz - Dąb Potulice 11-0
Sędzia: Adrian Popławski (Bydgoszcz).
Mecz z XV kolejki - 22.05.2011 (godz. 10:00): Zawisza II Bydgoszcz - Dąb Potulice 30-0 (15-0)
Bramki: Eryk Twardowski 7, Wiktor Babiński 5, Mateusz Robakowski 3, Mikołaj Franczak 3, Wiktor Schmidt 2, Maciej Wruck 2, Paweł Sobiechowski 2, Oskar Repka, Karol Plebański, Maciej Kraus, Kacper Kasprzak, Joanna Boińska, Maciej Głuszkowski.
1-0 Schmidt - 2, 2-0 Twardowski - 9, 3-0 Robakowski - 10, 4-0 Twardowski - 12, 5-0 Repka - 15, 6-0 Robakowski - 16, 7-0 Twardowski - 16, 8-0 Plebański - 18, 9-0 Robakowski - 19, 10-0 Schmidt - 22, 11-0 Twardowski - 23, 12-0 Twardowski - 23, 13-0 Babiński - 25, 14-0 Twardowski - 26, 15-0 Babiński - 29, 16-0 Babiński - 31, 17-0 Wruck - 33, 18-0 Kraus - 38, 19-0 Wruck - 39, 20-0 Babiński - 41, 21-0 Kasprzak - 44, 22-0 Sobiechowski - 46, 23-0 Sobiechowski - 48, 24-0 Babiński - 49, 25-0 Franczak - 50, 26-0 Boińska - 51, 27-0 Twardowski - 54, 28-0 Głuszkowski - 55, 29-0 Franczak - 56, 30-0 Franczak - 60
Sędzia: Adrian Popławski (Bydgoszcz).
XIX kolejka - 28.05.2011: Dąb Potulice - pauza
XX kolejka - 05.06.2011 (godz. 15:00): Dąb Potulice - Chemik II Bydgoszcz 0-3 (walkower)
Dąb nie skompletował kadry meczowej
Sędzia: Michał Ksobiak (Bydgoszcz).
XXI kolejka - 12.06.2011 (godz. 14:00): Sparta Janowiec Wlkp. - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Sędzia: Michał Misiak (Gąsawa).
XXII kolejka - 18.06.2011: Dąb Potulice - Jeziorak Żnin 0:3 (walkower)