W sezonie 2012/2013 w drużynie trampkarzy Dębu Potulice występowali: Mateusz Kulesza (ur. 13.02.1999), Oscar Bembnista (22.01.2000), Miłosz Nowak (01.04.1999) – bramkarze, Mikołaj Gapa (12.03.1998), Michał Szcześniak (02.01.2000), Kamil Organiak (16.06.1999), Paweł Kozłowski (23.04.1999), Mateusz Kozłowski (11.05.1999), Bartosz Stepka (08.04.2000) – obrońcy, Dawid Koniec (18.07.1998), Oskar Rogalski (14.12.2002), Jonasz Szrubkowski (30.12.1998), Samuel Kubiak (11.12.1999), Patryk Brzozowski (30.06.1998), Patryk Wiejaczka (20.12.1998), Krzysztof Mrówczyński (23.05.1999), Patryk Jankowski (20.01.2000), Kacper Zellma (11.03.1999), Mateusz Jędraszek (20.02.1998), Dawid Żelazko (27.12.1999), Gracjan Jankowski (05.09.2002) – pomocnicy, Jakub Kondracki (15.01.1999), Bartosz Mikulski (27.10.1999), Marcel Nyka (24.01.1999) – napastnicy. Trenerem był Krzysztof Ksobiak.
Trampkarze Dębu Potulice we wrześniu 2012 roku.
Klasa trampkarzy Grupa III Bydgoszcz 2012/2013 - runda jesienna
09.09.2012. 13:30: Orzeł Kcynia - Dąb Potulice 6:0 (5:0)
Bramki: Mikołaj Prybiński 2 (19, 66), Dawid Jeliński (3), Oskar Frydrych (16), Dawid Hallas (24), Paweł Bartz (34). W 56 minucie Dąb nie wykorzystał rzutu karnego.
Chemik II Bydgoszcz - LZS Sipiory 16:0, LZS Jadowniki - Noteć Łabiszyn 1:7, BKS Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:0, Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 2:1.
16.09.2012. 17:00: LZS Sipiory - Dąb Potulice 0:2 (0:1)
Bramki: Marcel Nyka (30), Krzysztof Mrówczyński (w drugiej połowie).
Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:5, Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 2:10, Noteć Łabiszyn - BKS Bydgoszcz 5:0, Szubinianka Szubin - LZS Jadowniki 4:4.
23.09.2012. 17:00: Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:8 (0:4)
Bramki: (2), (15), (17), (34), (44), (48), (55), (65). Sędzia: Michał Reszel (Bydgoszcz).
BKS Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:3, LZS Jadowniki - Chemik II Bydgoszcz 0:0, Spójnia Białe Błota - LZS Sipiory 6:0, Orzeł Kcynia - Noteć Łabiszyn 1:2.
30.09.2012. 12:00: Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 3:0 (1:0)
Bramki: Marcin Słowiński 2, Mikołaj Buzała. Sędzia: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz).
Chemik II Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 4:1, Szubinianka Szubin - Orzeł Kcynia 2:3, LZS Sipiory - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1, Spójnia Białe Błota - LZS Jadowniki 3:3.
07.10.2012. 16:45: Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 0:6 (0:2)
Bramki: Mateusz Szpechciński 2, Kacper Kłosowski, Fryderyk Nikodem, Dawid Smarul, ? . Sędzia: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz).
Orzeł Kcynia - Chemik II Bydgoszcz 2:3, BKS Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:2, Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 0:10, LZS Jadowniki - LZS Sipiory 3:1.
13.10.2012. 12:00: Chemik II Bydgoszcz - Dąb Potulice 9:1 (5:0)
Bramki: Patryk Twardowski 3, Michał Wróblewski 2, Mateusz Wysocki, Dawid Czapliński, samobójcze 2 - Jonasz Szrubkowski (40). Sędzia: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz).
LZS Jadowniki - BKS Bydgoszcz 0:3, Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 10:0, Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3, LZS Sipiory - Noteć Łabiszyn 0:15.
21.10.2012. 16:15: Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota 0:5 (0:0)
Sędzia: Łukasz Boinski (Nakło nad Notecią).
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik II Bydgoszcz 1:2, Budowlany KS Bydgoszcz - LZS Sipiory 7:0, Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 7:0, Orzeł Kcynia - LZS Jadowniki 6:0.
27.10.2012. 11:00. Boisko w Grochowiskach Księżych: LZS Jadowniki - Dąb Potulice 6:2 (2:1)
Bramki: Adam Pastuszyn 2, Andrzej Zastawny, Dariusz Andrzejewski, Mateusz Ciemnoczołowski, Jakub Grzeczka - ?. Sędzia: Rafał Liana (Żnin).
BKS Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 3:5, Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3, Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski 8:1, LZS Sipiory - Szubinianka Szubin 1:3.
04.11.2012. 14:45: Dąb Potulice - BKS Bydgoszcz 0:10 (0:10)
Bramki: Sebastian Szymański 6, Kacper Rusinow 3, Hubert Doktor. Sędzia: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz).
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz 5:2, Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Jadowniki 1:2, Noteć Łabiszyn - Spójnia Białe Błota 0:0, Orzeł Kcynia - LZS Sipiory 13:0.
Klasa trampkarzy Grupa III Bydgoszcz 2012/2013 - runda wiosenna
14.04.2013: Dąb Potulice - Orzeł Kcynia (mecz przełożony na 01.05)
LZS Sipiory - Chemik II Bydgoszcz 0:4, Sparta Janowiec Wielkopolski - BKS Bydgoszcz 0:3, Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 3:1, Noteć Łabiszyn - LZS Jadowniki 2:0.
21.04.2013: Dąb Potulice - LZS Sipiory (mecz przełożony na 12.06)
BKS Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:0, Orzeł Kcynia - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:1, LZS Jadowniki - Szubinianka Szubin 2:0, Spójnia Białe Błota - Chemik II Bydgoszcz 2:0.
27.04.2013. 11:00: Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 2:3
Chemik II Bydgoszcz - LZS Jadowniki 5:3, Noteć Łabiszyn - Orzeł Kcynia 10:0, Szubinianka Szubin - BKS Bydgoszcz 2:2, LZS Sipiory - Spójnia Białe Błota 2:4.
01.05.2013. 10:00: Dąb Potulice - Orzeł Kcynia 4:5 (zaległy mecz z 10. kolejki)
Sędzia: Jan Wilczewski (Bydgoszcz).
05.05.2013. 10:00: Dąb Potulice – Noteć Łabiszyn 0:7 (0:3)
Bramki: Mikołaj Buzała 3, Marcin Słowiński 3, Mikołaj Batorski. Sędzia: Michał Reszel (Bydgoszcz).
BKS Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 1:1, LZS Jadowniki - Spójnia Białe Błota 3:2, Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Sipiory 2:1, Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin 0:2.
12.05.2013. 11:00. Boczne boisko Stadionu Miejskiego: Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 8:1 (3:0)
Bramki dla Szubinianki: Jakub Grabowski 3, Filip Paszkiet 2, Jakub Kosiorowski, Szymon Bugaj, Fryderyk Nikodem. Sędzia: Michał Pokorski (Pińsko).
Chemik II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2:2, Spójnia Białe Błota - BKS Bydgoszcz 2:2, Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:0, LZS Sipiory - LZS Jadowniki 0:4.
18.05.2013. 12:45: Dąb Potulice – Chemik II Bydgoszcz 1:4 (1:3)
Bramki: (13-karny) - Wiktor Banaszkiewicz 2 (20, 29), Patryk Twardowski 2 (33, 69). Sędzia: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz).
BKS Bydgoszcz - LZS Jadowniki 2:2, Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 2:0, Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 1:4, Noteć Łabiszyn - LZS Sipiory 14:0.
26.05.2013. 16:00. Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice 8:1 (3:0)
Sędzia: Damian Czerwiński (Łachowo).
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:0, LZS Jadowniki - Orzeł Kcynia 4:2, LZS Sipiory - BKS Bydgoszcz 2:6, Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 2:7.
02.06.2013. 10:00: Dąb Potulice – LZS Jadowniki 3:2 (3:0)
Bramki dla gości: Tomasz Świderski 2. Sędzia: Bartosz Makowski (Bydgoszcz).
Noteć Łabiszyn - Chemik II Bydgoszcz 5:1, Szubinianka Szubin - LZS Sipiory 14:0, Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 3:3, Orzeł Kcynia - BKS Bydgoszcz 3:0.
08.06.2013. 16:00. BKS Bydgoszcz - Dąb Potulice 2:0
Sędzia: Bartosz Makowski (Bydgoszcz).
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:0, LZS Jadowniki - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:2, Spójnia Białe Błota - Noteć Łabiszyn 3:4, LZS Sipiory - Orzeł Kcynia 2:6.
12.06.2013. 17:00: Dąb Potulice - LZS Sipiory 3:2 (zaległy mecz z 11. kolejki)