W sezonie 2013/2014 w drużynie trampkarzy Dębu Potulice występowali: Bartłomiej Koniec (ur. 30.06.2001), Dawid Żelazko (27.12.1999) – bramkarze, Krzysztof Mrówczyński (23.05.1999), Michał Szcześniak (02.01.2000), Mateusz Kozłowski (11.05.1999), Bartosz Stepka (08.04.2000), Wojciech Ziarnik (18.09.2001), Kamil Organiak (16.06.1999) – obrońcy, Mateusz Kulesza (13.02.1999, również obrońca, kapitan drużyny), Krystian Skrzypiński (01.08.2001), Oskar Rogalski (14.12.2002), Kacper Zellma (11.03.1999), Kamil Hutek (16.11.2000), Dominik Nytz (11.09.1999), Kacper Balcer (26.03.2001), Robert Betke (30.11.1999), Tymoteusz Kiełczyński (20.05.1999), Dominik Kulpiński (26.11.2000), Hubert Osiński (13.02.2000), Jakub Tomyślak (02.02.2003), Kajetan Tamas (15.01.2003) – pomocnicy, Jakub Kondracki (15.01.1999), Bartosz Mikulski (27.10.1999), Marcel Nyka (24.01.1999, był również bramkarzem), Kuba Ksobiak (15.12.2001), Eryk Ryczek (17.09.2001) – napastnicy. Trenerem zespołu był Krzysztof Ksobiak.
Klasa trampkarzy Grupa III Bydgoszcz 2013/2014 - runda jesienna
04.09.2013: Dąb Potulice - Polonia Bydgoszcz (mecz przełożony na 11.09)
Noteć Łabiszyn - Dąb Barcin 0:6, Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:6, Polonia II Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 1:5 (25.09), Szubinianka Szubin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:1 (17.11).
07.09.2013. 12:00: Skra Paterek - Dąb Potulice 5:2 (2:1)
Bramki: Sebastian Nowak 3, Hubert Agatowski 2 - Marcel Nyka (karny na 0:1), Bartosz Stepka (wolny na 2:2) Sędzia: Michał Ksobiak (Przyłęki).
Dąb Barcin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 13:0, Polonia Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0, Victoria Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:6, Pałuczanka Żnin - Polonia II Bydgoszcz 6:0, Noteć Łabiszyn - GLZS Sadki 2:2.
11.09.2013. 17:00: Dąb Potulice - Polonia Bydgoszcz 0:9 (0:2)
Bramki: Łukasz Syrocki 4 (47, 50, 53, 65), Przemysław Rogalski (1), Paweł Manikowski (10), Łukasz Chruścicki (41-karny), Oskar Januszewski (55), Mikołaj Berdych (70). Sędzia: Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz).
GLZS Sadki - Skra Paterek 5:4.
Trampkarze Dębu przed meczem z Notecią Łabiszyn (15.09.2013). Od lewej stoją: Mateusz Kulesza, Bartosz Mikulski, Bartosz Stepka, Marcel Nyka, Krzysztof Mrówczyński, Kacper Zellma, Kamil Hutek, Oskar Rogalski, Krystian Skrzypiński, Kuba Ksobiak (zasłonięty przez sędziego), bramkarz Bartłomiej Koniec.
15.09.2013. 10:00: Dąb Potulice - Noteć Łabiszyn 3:1 (1:0)
Bramki: Kacper Zellma (6, asysta - Marcel Nyka), Bartosz Mikulski (40 -rzut wolny), Marcel Nyka (56) - Jakub Grabowski (66).Sędzia: Maciej Gebler (Bydgoszcz).
21.09.2013. 12:00: GLZS Sadki - Dąb Potulice 2:4 (2:1)
Bramki dla Dębu: Bartosz Mikulski 2, Marcel Nyka, Jakub Tomyślak. Sędzia: Maurycy Łukawski (Bydgoszcz).
29.09.2013. 10:00: Dąb Potulice - Dąb Barcin 0:7 (0:3)
Bramki: Krystian Spychalski 2 (15, 38), Daniel Nowakowski(12), Bartłomiej Dreżewski (23), Radosław Wisz (60), Konrad Wachowski (67), Mateusz Dec (68). Sędzia: Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz).
06.10.2013. 10:00: Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:14 (0:7)
Bramki: Michał Krygier 5 (7, 17,42, 44, 52), Michał Walińciak 3 (17, 28, 31), Kamil Grzechowiak (14), Adrian Buś (25-wolny), Sebastian Świtała (55), Jacek Lewandowski (57), Dawid Wójcik (59), Mikołaj Walińciak (67). Sędzia: Dawid Kosmal (Brzoza).
12.10.2012. 12:00: Polonia II Bydgoszcz - Dąb Potulice 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Mikulski (20), Robert Betke (62). Sędzia: Paweł Schliep (Bydgoszcz).
Z meczu trampkarzy Dąb - Szubinianka. W głębi w ciemnym stroju Bartosz Mikulski.
20.10.2013. 10:00: Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 1:1 (0:0)
Bramki: Kacper Zellma (56) - Sebastian Świder (65). Sędzia: Marek Semrau (Białe Błota).
26.10.2013. 11:00: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Dąb Potulice 2:3 (1:1)
Bramki: (35), (60-karny) - Bartosz Mikulski 2 (10, 45-wolny), Marcel Nyka (67). Sędzia: Janusz Kuśnierek (Żnin).
Z meczu trampkarzy Dąb - Victoria Bydgoszcz. W czarnych strojach zawodnicy Dębu atakują na bramkę gości. Od lewej: Krzysztof Mrówczyński, Mateusz Kulesza (w wyskoku), Marcel Nyka, Kacper Zellma.
03.11.2013. 10:00: Dąb Potulice - Victoria Bydgoszcz 3:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Mikulski 2 (34, 57), Kacper Zellma (49) - Mateusz Machnik (58). Asysty dla Dębu: Robert Betke 2. Sędzia: Paweł Giczela (Sadki).
10.11.2013. 14:00: Pałuczanka Żnin - Dąb Potulice 3:0 (WALKOWER)
Zawodników Dębu dotknęły choroby i drużyna została zdekompletowana. Nie dysponując zespołem Dąb zrezygnował z wyjazdu do Żnina. Sędzią meczu wyznaczony był Rafał Podlewski (Izdebno).
Klasa trampkarzy Grupa III Bydgoszcz 2013/2014 - runda wiosenna
12.04.2014. 12:00: Polonia Bydgoszcz - Dąb Potulice (mecz przełożony na 23.04)
Mecz na prośbę drużyny z Potulic został przełożony.
18.04.2014: Dąb Potulice - Skra Paterek 0:0
Sędzia: Dariusz Karolczak (Paterek).
23.04.2014. 15:00: Polonia Bydgoszcz - Dąb Potulice 5:0 (2:0)
Bramki: Oskar Andrysiak, Oskar Januszewski, Grzegorz Gburczyk, Mateusz Roczyński, Łukasz Syrocki. Sędzia: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz).
27.04.2014. 11:00: Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 2:3 (2:2)
Bramki dla Dębu: Krystian Skrzypiński (5), Jakub Kondracki (28), Bartosz Mikulski (65-wolny). Sędzia: Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota).
03.05.2014. 10:00: Dąb Potulice - GLZS Sadki 0:0
Sędzia: Marek Semrau (Białe Błota).
10.05.2014. 13:00: Dąb Barcin - Dąb Potulice 13:1 (5:1)
Bramki: Bartłomiej Dreżewski 3, Mateusz Dec 3, Daniel Nowakowski 2, Radosław Wisz 2, Kamil Dziennik, Radosław Sulecki, Patryk Radzikowski - Marcel Nyka (na 1:1). Sędzia: Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo).
17.05.2014. 15:00: Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 2:3 (2:2)
Bramki: Dawid Wójcik (15), Michał Krygier (26) - Bartosz Mikulski 2 (4, 70), Mateusz Kulesza (2-głową). Sędzia: Bartosz Hak (Królikowo).
24.05.2014. 10:00: Dąb Potulice - Polonia II Bydgoszcz 7:1 (4:1)
Bramki: Bartosz Mikulski 3 (1, 54, 70), Domink Nytz (21), Jakub Kondracki (23-z rzutu rożnego), Mateusz Kulesza (26), Krzysztof Mrówczyński (38-karny) - Dominik Dubiński (16). Sędzia: Dawid Drzycimski (Łochowo).
28.05.2014. 16:00: Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 6:3 (4:1)
Bramki: Marek Harenda 3, Patryk Frąckowiak, Szymon Bugaj, Gracjan Głuszek - Mateusz Kulesza (1-głową), Krzysztof Mrówczyński (65-karny), Bartosz Mikulski (70-wolny). Sędzia: Damian Czerwiński (Łachowo).
31.05.2014. 10:00: Dąb Potulice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko (mecz ze względów organizacyjnych przełożony na 04.06)
W meczu trampkarzy Dębu i Brzyskorzystewka walczono na całego. Na pierwszym planie leży kapitan potuliczan Mateusz Kulesza. Pierwszy z prawej - Bartosz Mikulski.
04.06.2014. 17:45: Dąb Potulice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5:2 (2:0)
Bramki: Bartosz Mikulski 2 (14, 60), Dominik Kulpiński (10), Mateusz Kulesza (56), Krzysztof Mrówczyński (62-wolny) - Wojciech Zastawny 2 (47, 53). Sędzia: Marcin Modry (Bydgoszcz).
08.06.2014. 14:00: Victoria Bydgoszcz - Dąb Potulice 1:1 (0:1)
Bramki: Daniel Paśk - Bartosz Mikulski (8). Sędzia: Maciej Gebler (Bydgoszcz).
14.06.2014. 10:00: Dąb Potulice - Pałuczanka Żnin 1:11 (1:6)
Bramki: Dominik Kulpiński (12) - Patryk Głowski 5 (17, 33, 41, 67, 68), Kamil Sudak 2 (7, 40), Bartosz Braciszewski 2 (32, 34), Patryk Starczewski (14), Kamil Wilk (52). Sędzia: Marek Semrau (Białe Błota).
Tabela klasy trampkarzy Grupa III Bydgoszcz – sezon 2013/2014.
Miejsce/drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Bramki |
1. Polonia Bydgoszcz |
22 |
61 |
20 |
1 |
1 |
140-14 |
2. Dąb Barcin |
22 |
56 |
18 |
2 |
2 |
150-19 |
3. Pałuczanka Żnin |
22 |
52 |
17 |
1 |
4 |
107-33 |
4. Sparta Janowiec Wlkp. |
22 |
42 |
14 |
- |
8 |
81-54 |
5. Szubinianka Szubin |
22 |
34 |
10 |
4 |
8 |
68-67 |
6. Dąb Potulice |
22 |
31 |
9 |
4 |
9 |
42-88 |
7. Skra Paterek |
22 |
29 |
8 |
5 |
9 |
48-63 |
8. GLZS Sadki |
22 |
28 |
8 |
4 |
10 |
57-75 |
9. Brzyskorzystewko |
22 |
16 |
4 |
4 |
14 |
53-94 |
10. Victoria Bydgoszcz |
22 |
15 |
4 |
3 |
15 |
30-72 |
11. Noteć Łabiszyn |
22 |
12 |
3 |
3 |
16 |
33-86 |
12. Polonia II Bydgoszcz |
22 |
4 |
1 |
1 |
20 |
6-86 |
Klasyfikacja strzelców klasy trampkarzy Grupy III Bydgoszcz 2013/2014
DĄB POTULICE (42): Bartosz Mikulski (na zdjęciu) 18, Marcel Nyka 5, Mateusz Kulesza 4, Krzysztof Mrówczyński 3, Kacper Zellma 3, Jakub Kondracki 2,Dominik Kulpiński 2, Robert Betke 1, Dominik Nytz 1, Krystian Skrzypiński 1, Bartosz Stepka 1, Jakub Tomyślak 1.
DĄB BARCIN (126): Daniel Nowakowski 36, Radosław Wisz 22, Bartłomiej Dreżewski 18, Mateusz Dec 14, Konrad Wachowski 9, Kamil Dziennik 5, Krystian Spychalski 4, Radosław Sulecki 4, Patryk Radzikowski 2, Sebastian Borzuchowski 1, Fryderyk Cabański 1, Patryk Gnybek 1, Bartłomiej Noga 1, Artur Okrój 1, Przemysław Zakaszewski 1, samobójcze 3. 3 bramki za walkower.
PAŁUCZANKA ŻNIN (95): Patryk Głowski 27, Kamil Wilk 10, Dominik Chutek 9, Radosław Nitka 9, Jakub Okoński 7, Michał Margas 5, Patryk Starczewski 5, Kacper Bieliński 4, Oskar Kołodziejski 3, Paweł Mantyk 3, Bartosz Braciszewski2, Jakub Michalik 2, Kamil Sudak 2, Jakub Bagrowski 1, Daniel Sudoł 1, samobójcze 2. 3 bramki za walkower.
POLONIA BYDGOSZCZ (136): Oskar Januszewski 40, Łukasz Syrocki 17, Paweł Manikowski 16, Adam Łotoszyński 13, Łukasz Chruścicki 10, Grzegorz Gburczyk 10, Mikołaj Berdych 9,Przemysław Rogalski 6, Mateusz Roczyński 5, Jakub Rybacki 4, Oskar Andrysiak 2, Gracjan Janecki 2, Artur Lewandowski 1, Kamil Szmatuła 1.
SKRA PATEREK (48): Sebastian Nowak 14, Hubert Agatowski 4, Kacper Łuczak 4, Olaf Meler 2, Sebastian Muzolf 1, Kacper Radziejewski 1, samobójcze 2. Brak strzelców 20 bramek.
SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI (82): Michał Krygier 26, Dawid Wójcik 13, Michał Walińciak 9, Adrian Buś 5, Mikołaj Budzicki 4, Dawid Woźniak 4, Jacek Lewandowski 3,Bartosz Gaca 1, Kamil Grzechowiak 1, Szymon Szczepanek 1, Gracjan Świątkiewicz 1, Sebastian Świtała 1, Mikołaj Walińciak 1. Brak strzelców 12 bramek.
SZUBINIANKA SZUBIN (68): Szymon Bugaj 11, Joachim Markowski 10, Bartosz Przybylski 8, Paweł Bielawa 7, Gracjan Głuszek 7, Fabian Wiśniewski 7, Szymon Stypczyński 5, Marek Harenda 3,Patryk Frąckowiak 2, Sebastian Świder 2, Jakub Donarski 1, Kamil Herzog 1, Kacper Orzechowski 1, Kamil Ośka 1, Paweł Staśkiewicz 1, samobójcza 1.
VICTORIA BYDGOSZCZ (29): Mateusz Machnik 11, Szymon Krzywosądzki 6, Hubert Żuryń 3, Gracjan Kieroński 2, Mateusz Laskowski 2, Michał Mazurek 2, Hubert Krajnik 1, Daniel Paśk 1, samobójcza 1.