„Fair Play”

Klasyfikacja „Fair Play” - sezon 2014/2015

Drużyny będą otrzymywać punkty karne (minusowe) według następujących kryteriów:

– spowodowanie przez drużynę rzutu karnego – –1 punkt

– spowodowanie przez drużynę dwóch rzutów karnych w jednym meczu – –3 punkty

– żółta kartka – –2 punkty

– czerwona kartka w następstwie dwóch żółtych w jednym meczu – –4 punkty

– czerwona kartka – –5 punktów

Zasady klasyfikacji są następujące: o wyższym miejscu w klasyfikacji decydować będzie w pierwszej kolejności mniejsza liczba uzyskanych punktów karnych, w sytuacji kiedy dwa zespoły zdobędą taką samą liczbę punktów o wyższej lokacie jednej z nich decyduje miejsce w ligowej tabeli.

Na zwycięską drużynę w klasyfikacji po rundzie jesiennej czekają nagrody, które na razie niech pozostaną niespodzianką. Nagrody otrzyma 11 zawodników najlepszego zespołu w klasyfikacji, którzy na boisku rozegrają największą liczbę minut.

Po XIII. kolejce:

1. Wisła Fordon –30