Zawisza Bydgoszcz Gospodarze

redaktor

Utworzono:

02.09.2017

02.09.2017. 17:00. Potulice: Zawisza Bydgoszcz – Victoria Koronowo 1:0 (0:0)

1:0 Arkadiusz Nowicki (74) - asysta Adrian Brzeziński

Zawisza: Marcin Niwiński – Artur Cielasiński, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer, Bartosz Bąk – Adrian Brzeziński, Patryk Błażejewicz (88, Tomasz Stachewicz), Adam Wiśniewski, Paweł Kanik, Wojciech Ruczyński (73, Arkadiusz Nowicki), Patryk Straszewski (86, Patryk Bereza). Ponadto w kadrze meczowej: Jan Stypczyński – Patryk Szymański, Jarosław Lewandowski, Oskar Ziemba. Trener: Jacek Łukomski. Victoria: Łukasz Dąbrowski – Mateusz Chrzanowski, Mateusz Giełażyn, Jakub Kulpa, Adrian Bielawski, Paweł Dec, Maciej Górzyński (68, Paweł Górzyński), Szymon Łagoda (75, Paweł Baumgart), Aleksander Zieliński, Michał Wardach (75, Łukasz Dziedzic-Kamiński), Patryk Zieliński. Ponadto w kadrze meczowej: Kacper Nakielski, Krystian Uczniak, Jakub Mizdalski, Przemysław Dec. Trener: Damian Małkowski. Żółte kartki: Brzeziński, Kanik, Bereza – Giełażyn, Paweł Dec, Bielawski. Sędziowie: Jan Wilczewski (Bydgoszcz) – główny, Dariusz Drozd (Bydgoszcz) i Patryk Thiede (Białe Błota) – asystenci.