Tartak Wudzyn Gospodarze

redaktor

Utworzono:

07.10.2017

07.10.2017. 15:00: Tartak Wudzyn – Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:0)

0:1 Wojciech Ruczyński (57)

0:2 Paweł Kanik (75)

0:3 Patryk Bereza (76)

0:4 Wojciech Ruczyński (90+2)

Wudzyn: Mirosław Fik – Szymon Domański, Dariusz Fugler, Michał Szarkowski, Artur Brzeziński, Kacper Halada, Patryk Kwasigroch, Alan Czerwiński (76, Kamil Kwasigroch), Dariusz Filarecki (85, Karol Tobolski), Artur Hiller (75, Kordian Lar), Adrian Kwasigroch. Trener: Michał Szarkowski. Zawisza: Marcin Niwiński – Patryk Szymański, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer (60, Jakub Konopczyński), Bartosz Bąk (46, Patryk Bereza) – Adrian Brzeziński (74, Jarosław Lewandowski), Patryk Błażejewicz, Adam Wiśniewski (70, Sergiusz Kot), Artur Cielasiński, Wojciech Ruczyński, Paweł Kanik. Ponadto w kadrze meczowej: Jan Stypczyński – Cezary Kiełpinski, Arkadiusz Nowicki. Trener: Jacek Łukomski. Żółte kartki: Artur Brzeziński, A. Kwasigroch, Filarecki (Tartak) – Cielasiński. Czerwona kartka (za dwie żółte): Przemysław Kunca (Tartak - zawodnik, który nie pojawił się na boisku). Sędziowie: Kamil Pril (Cekcyn) – główny, Tomasz Linke (Tuchółka) i Mariusz Kowalski (Lubiewo) – asystenci.