Klasa Juniorów Młodszych - Grupa I Bydgoszcz (B1), 2014/2015 - jesień
Kadra Dębu Potulice: bramkarze - Bartłomiej Koniec (30.06.2001), Dawid Koniec (18.07.1998), obrońcy - Mateusz Kozłowski (11.05.1999), Krzysztof Mrówczyński (23.05.1999), Kamil Organiak (16.06.1999), Bartosz Stepka (08.04.2000), Michał Szcześniak (02.01.2000), Jonasz Szrubkowski (30.12.1998), Wojciech Ziarnik (18.09.2001), Kamil Zieliński (11.01.1998), pomocnicy - Mikołaj Gapa (12.03.1998), Kamil Formella (30.05.1998), Kamil Hutek (16.11.2000), Mateusz Jędraszek (20.02.1998), Mateusz Kulesza (13.02.1999), Dominik Kulpiński (26.11.2000), Marcel Nyka (24.01.1999), Dominik Nytz (11.09.1999), Oskar Rogalski (14.12.2002), Krystian Skrzypiński (01.08.2001), Patryk Wiejaczka (20.12.1998), Kacper Zellma (11.03.1999), napastnicy - Jakub Kondracki (15.01.1999), Bartosz Mikulski (27.10.1999). Trener: Krzysztof Ksobiak.
Juniorzy młodsi Dębu Potulice.
I kolejka - 31.08.2014. 18:15: Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota 0:3 (0:2)
Dąb:Dawid Koniec - Bartosz Stepka (41, Krystian Skrzypiński), Mateusz Kozłowski, Krzysztof Mrówczyński, Kacper Zellma (75, Michał Szcześniak), Kamil Formella, Mikołaj Gapa (45, Dominik Nytz), Mateusz Kulesza, Marcel Nyka (65, Kamil Organiak), Kamil Zieliński, Jakub Kondracki (55, Kajetan Tamas). W kadrze meczowej: Kamil Hutek, Wojciech Ziarnik. Sędzia: Sławomir Radzik (Wojnowo).
Grom Więcbork - GLKS Osielsko 1:6 (0:4)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Czarni Nakło nad Notecią mecz przełożony
Unia Solec Kujawski - Gryf Sicienko 6:0
Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie 4:2
LKS Dąbrowa Chełmińska - Gwiazda II Bydgoszcz ---
II kolejka - 07.09.2014. 11:00: Czarni Nakło nad Notecią - Dąb Potulice 6:0 (3:0)
Bramki: Sebastian Nowak 3, Oskar Dymek, Wojciech Wrzalik, Sebastian Pietrasik. Sędzia: Tomasz Szpunar (Sadki).
GLKS Osielsko - LKS Dąbrowa Chełmińska ---
Gwiazda II Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 12:0
Spójnia Białe Błota - Grom Więcbork 4:0
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gryf Sicienko 5:1
Szubinianka Szubin - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 8:0
III kolejka - 10.09.2014. 17:00: Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 0:11 (0:3)
Bramki: Kacper Klimowicz 5 (7, 9, 41, 53, 79), Kamil Herzog (30), Filip Paszkiet (51), Jakub Kosiorowski (61), Mateusz Szpechciński (75), Szymon Bugaj (77-wolny), Paweł Jakubowski (80-karny).
Dąb: Bartłomiej Koniec - Mateusz Kozłowski, Krzysztof Mrówczyński, Dominik Kulpiński, Kacper Zellma (64, Wojciech Ziarnik) - Mateusz Kulesza, Kamil Organiak (45, Krystian Skrzypiński), Marcel Nyka, Dominik Nytz (30, Kamil Zieliński), Kamil Hutek (55, Michał Szcześniak) - Mikołaj Gapa (62, Kajetan Tamas). Sędzia: Łukasz Rogowski (Białe Błota).
Grom Więcbork - Czarni Nakło nad Notecią 0:5
Gryf Sicienko - Gwiazda II Bydgoszcz 0:6
LKS Dąbrowa Chełmińska - Spójnia Białe Błota ---
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:2
Unia Solec Kujawski - GLKS Osielsko 5:4
IVkolejka - 13.09.2014. 14:00: Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Dąb Potulice 15:0 (11:0)
Sędzia: Bartosz Fułat (Cekcyn).
Spójnia Białe Błota- Unia Solec Kujawski 5:1
GLKS Osielsko - Gryf Sicienko 6:0
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork 1:2
Czarni Nakło nad Notecią - LKS Dąbrowa Chełmińska ---
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gwiazda II Bydgoszcz 1:4
V kolejka - 21.09.2014. 12:30: Dąb Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:18 (0:7)
Sędzia: Dawid Drzycimski (Łochowo).
Grom Więcbork - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 9:0
Unia Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 1:2
Gryf Sicienko - Spójnia Białe Błota 2:5
Gwiazda II Bydgoszcz - GLKS Osielsko 10:0
LKS Dąbrowa Chełmińska - Szubinianka Szubin ---
VI kolejka - 28.09.2014. 10:00: Dąb Potulice - Grom Więcbork 0:10 (0:3)
Sędzia: Bartłomiej Bednarski (Bydgoszcz).
Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Osielsko 1:0
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - LKS Dąbrowa Chełmińska ---
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski (mecz przełożony na 07.10) 3:2
Czarni Nakło nad Notecią - Gryf Sicienko 8:1
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz 1:1
VII kolejka - 04.10.2014: LKS Dąbrowa Chełmińska - Dąb Potulice --- pauza
Gwiazda II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 2:5
GLKS Osielsko - Spójnia Białe Błota 4:4
Grom Więcbork - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:1
Unia Solec Kujawski - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 0:0
Gryf Sicienko - Szubinianka Szubin 2:1
VIII kolejka - 11.10.2014. 10:00: Dąb Potulice - Unia Solec Kujawski 3:6 (1:1)
Bramki dla Dębu: Kacper Zellma (rzut wolny), Mateusz Kulesza, Krzysztof Mrówczyński.
Sędzia: Łukasz Rogowski (Białe Błota).
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Gryf Sicienko 0:2
Czarni Nakło nad Notecią - GLKS Osielsko 4:2
Grom Więcbork - LKS Dąbrowa Chełmińska ---
Szubinianka Szubin - Gwiazda II Bydgoszcz 8:1
Krajna Sępólno Krajeńskie - Spójnia Białe Błota 2:1
IX kolejka - 18.10.2014. 12:00: Gryf Sicienko - Dąb Potulice 5:1 (3:0)
Bramka dla Dębu: Marcel Nyka. Sędzia: Tomasz Szpunar (Sadki).
GLKS Osielsko - Szubinianka Szubin 5:2
Spójnia Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 2:2
Gwiazda II Bydgoszcz - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 0:0
LKS Dąbrowa Chełmińska - Krajna Sępólno Krajeńskie ---
Unia Solec Kujawski - Grom Więcbork 2:1
X kolejka - 25.10.2014. 14:00: Dąb Potulice - Gwiazda II Bydgoszcz 0:18 (0:12)
Sędzia: Dariusz Karolczak (Paterek).
Grom Więcbork - Gryf Sicienko 3:1
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 1:3
LKS Dąbrowa Chełmińska - Unia Solec Kujawski ---
Krajna Sępólno Krajeńskie - Czarni Nakło nad Notecią 1:1
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - GLKS Osielsko 1:5
XI kolejka - 08.11.2014. 11:00: GLKS Osielsko - Dąb Potulice 10:1 (6:1)
Bramka dla Dębu: Mateusz Kulesza (38). Sędzia: Maciej Banasiak (Bydgoszcz).
Gryf Sicienko - LKS Dąbrowa Chełmińska ---
Gwiazda II Bydgoszcz - Grom Więcbork 10:0 (rozegrano awansem 10.10)
Unia Solec Kujawski - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:4
Czarni Nakło nad Notecią - Szubinianka Szubin (05.11) 7:1
Spójnia Białe Błota - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0
Uwaga: ujęta w terminarzu drużyna LKS Dąbrowa Chełmińska została tuż przed rozpoczęciem rozgrywek przeniesiona przez okręgowe władze piłkarskie do Grupy II. Mające z nią grać zespoły pauzowały w poszczególnych kolejkach.
Klasa Juniorów Młodszych - Grupa I Bydgoszcz (B1), 2014/2015 - wiosna
XII kolejka - 12.04.2015. 16:00: Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice 3:0 (walkower - Dąb wycofał się z rozgrywek)
Sędzia: Jan Wilczewski (Bydgoszcz).
GLKS Osielsko - Grom Więcbork 2:2
Czarni Nakło nad Notecią - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 (walkower - Kamionka wycofała się z rozgrywek)
Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski (29.04) 2:3
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 2:1
Gwiazda II Bydgoszcz - pauza
XIII kolejka - 18.04.2015: Dąb Potulice - Czarni Nakło 0:3 (walkower)
Grom Więcbork - Spójnia Białe Błota 0:2
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Szubinianka Szubin 0:3 (walkower)
Unia Solec Kujawski - Gwiazda II Bydgoszcz 2:6
Gryf Sicienko - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2
GLKS Osielsko - pauza
XIV kolejka - 26.04.2015. 11:00: Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Czarni Nakło - Grom Więcbork 4:2
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 (walkower)
GLKS Osielsko - Unia Solec Kujawski 3:1
Gwiazda II Bydgoszcz - Gryf Sicienko 11:0
Spójnia Białe Błota - pauza
XV kolejka - 02.05.2015: Dąb Potulice - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński (obie drużyny wycofały się z rozgrywek)
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin 1:1
Gwiazda II Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:3
Unia Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 2:3
Gryf Sicienko - GLKS Osielsko (06.05)
Czarni Nakło - pauza
XVI kolejka - 09.05.2015. 10:00: Krajna Sępólno Krajeńskie - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Grom Więcbork 0:3 (walkower)
GLKS Osielsko - Gwiazda II Bydgoszcz 3:5
Czarni Nakło - Unia Solec Kujawski 7:1
Spójnia Białe Błota - Gryf Sicienko 4:1
Szubinianka Szubin - pauza
XVII kolejka - 17.05.2015. 11:00: Grom Więcbork - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Unia Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 3:2
GLKS Osielsko - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1
Gryf Sicienko - Czarni Nakło 1:7
Gwiazda II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 4:0
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - pauza
XVIII kolejka - 23.05.2015: Dąb Potulice - pauza
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Unia Solec Kujawski 0:3 (walkower)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Więcbork 7:0
Czarni Nakło - Gwiazda II Bydgoszcz 0:2
Spójnia Białe Błota - GLKS Osielsko 0:2
Szubinianka Szubin - Gryf Sicienko (02.06) 5:1
XIX kolejka - 30.05.2015. 14:30: Unia Solec Kujawski - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
Gryf Sicienko - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 (walkower)
Gwiazda II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 7:1
GLKS Osielsko - Czarni Nakło 7:1
Spójnia Białe Błota - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2
Grom Więcbork - pauza
XX kolejka - 04.06.2015: Dąb Potulice - Gryf Sicienko 0:3 (walkower)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Gwiazda II Bydgoszcz 0:3 (walkower)
Szubinianka Szubin - GLKS Osielsko 2:5
Czarni Nakło - Spójnia Białe Błota 0:3 (walkower)
Grom Więcbork - Unia Solec Kujawski 0:3
Krajna Sępólno Krajeńskie - pauza
XXI kolejka - 06.06.2015. 12:00: Gwiazda II Bydgoszcz - Dąb Potulice 3:0 (walkower)
GLKS Osielsko - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 (walkower)
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 2:4
Czarni Nakło - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 (walkower)
Gryf Sicienko - Grom Więcbork 3:0 (walkower)
Unia Solec Kujawski - pauza
XXII kolejka - 13.06.2015: Dąb Potulice - GLKS Osielsko 0:3 (walkower)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Spójnia Białe Błota 0:3 (walkower)
Szubinianka Szubin - Czarni Nakło 1:3
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Solec Kujawski 3:3
Grom Więcbork - Gwiazda II Bydgoszcz 1:6
Gryf Sicienko - pauza