Dąb nadal niepokonany w sparingach

W tym tygodniu Dąb Potulice rozegrał aż dwa mecze kontrolne. Na sztucznej nawierzchni w Nakle nad Notecią najpierw zagrał we wtorek (7 marca) z Łobzonką Wyrzysk, czwartą drużyną w klasie okręgowej (grupa: Piła Północ). Potuliczanie zwyciężyli 5:3.

07.03.2017. 18:30. Nakło nad Notecią, boisko ze sztuczną nawierzchnią: Dąb Potulice (klasa A) – Łobzonka Wyrzysk (klasa okręgowa) 5:3 (3:1)

Bramki dla Dębu: Mikołaj Jaruzal 2, Bartosz Jóźwiak, Bartosz Pietrasik, Krzysztof Dura.

Sędziował: Łukasz Boinski (Sadki).

Dzisiaj Dąb zmierzył się z Koroną Dębno, trzecią ekipą klasy B (grupa: Piła I) po rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Krzysztofa Ksobiaka urządzili sobie ostre strzelanie i rozgromili rywala 11:4 (5:2). Po raz kolejny skutecznością zaimponował Michał Murach, najlepszy strzelec klasy A (grupa I), który zdobył aż cztery gole. Ponownie świetnie zaprezentował się Mikołaj Jaruzal, który też czterokrotnie pokonał bramkarza Korony.

Dąb rozegrał dotąd pięć sparingów i wszystkie wygrał.

11.03.2017. 18:00. Nakło nad Notecią, boisko ze sztuczną nawierzchnią: Dąb Potulice (klasa A) – Korona Dębno (klasa B) 11:4 (5:2)

Bramki dla Dębu: Mikołaj Jaruzal 4, Michał Murach 4, Bartosz Jóźwiak, Szymon Jurek, Sebastian Pietrasik.

Sędziował: Łukasz Boinski (Sadki).

14 marca (godz. 18:30) w Nakle nad Notecią Dąb zagra ze Stellą Białośliwie, trzecim zespołem klasy A (grupa: Piła II).