Dąb pnie się w ligowej tabeli

Dzisiaj Dąb Potulice w meczu 12. kolejki klasy A (grupa: Bydgoszcz I) zmierzył się w Sępólnie Krajeńskim z drużyną LZS Gryf Piaseczno. Jak przekazał trener Krzysztof Ksobiak jego podopieczni wygrali 3:1, ale wypracowali jeszcze wiele dogodnych okazji do zdobycia goli. Niestety, byli nieskuteczni. Bramkarz gospodarzy Dominik Szczygieł miał o wiele więcej zajęcia niż potulicki golkiper – Denis Grubich. Dąb prowadzenie uzyskał w 26 minucie po strzale Michała Muracha. Kiedy wydawało się, że zespół z Potulic strzeli kolejną bramkę, w 56 minucie za sprawą Kamila Pestki gospodarze wyrównali. 11 minut później weteran boisk Andrzej Moskwa ponownie dał prowadzenie Dębowi. W 81 minucie zawodnik drużyny z Piaseczna Bartosz Piechocki został ukarany czerwoną kartką i jego koledzy musieli grać w dziesięciu. Wprowadzony na boisko Patryk Jasiński strzelił trzeciego gola dla Dębu. Drużyna z Potulic wygrała 3:1 (1:0) i awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli. To był już czwarty z rzędu mecz, w którym Dąb zdobył punkty!

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Dąb podejmował będzie piąty w rozgrywkach Rawys Raciąż. Mecz odbędzie się 11 listopada o godz. 14:00.