Dąb Potulice wygrał na wyjeździe

Dąb Potulice wygrał na wyjeździe

W meczu 11. kolejki klasy A Dąb Potulice zagrał wczoraj w Żołędowie z Victorią Niemcz. Spotkanie rozgrywano podczas trudnych warunków atmosferycznych. Dąb zdobył prowadzenie, ale go nie utrzymał i do przerwy to gospodarze wygrywali 2:1. Po zmianie stron do siatki trafiali tylko zawodnicy potulickiej drużyny. Przy wyniku 3:2 Dąb miał wyborną okazję do podwyższenia wyniku, ale Mateusz Szypkowski nie wykorzystał rzutu karnego! Jego uderzenie obronił bramkarz gospodarzy. To była już czwarta z rzędu „jedenastka”, z której nie padł gol. Z pewnością jest to mankament, który należy poprawić. Dąb pokonał jednak Victorię Niemcz 3:2 (2:1) i odniósł pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie! Bramki dla zwycięzców zdobyli: Kamil Wisiorek, Michał Murach i Mateusz Szypkowski.

Trener potulickiej drużyny Krzysztof Ksobiak był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Szkoleniowiec powiedział po meczu: „Nareszcie zdobyliśmy 3 punkty. Mecz nie należał do łatwych, ponieważ boisko było bardzo grząskie, a pod polem karnym był basen wody. Ale cieszymy się, że wygraliśmy”. Dąb utrzymał dwunastą pozycję w tabeli, ale mając 9 punktów zbliżył się do drużyn go wyprzedzających. Warto odnotować, że był to trzeci z rzędu mecz potulickiej drużyny bez porażki.

W 12. kolejce Dąb uda się do Sępólna Krajeńskiego, gdzie zmierzy się z LZS Gryf Piaseczno. Mecz odbędzie się 5 listopada (godz. 13:00).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości