Dąb z Myśliwcem zagrał na remis

W 16. kolejce klasy A jedenasty w rozgrywkach Dąb Potulice podejmował dzisiaj sąsiada z tabeli, dwunastego Myśliwca Gostycyn. „Mieliśmy przewagę przez 85 minut. Zmarnowaliśmy mnóstwo tzw. stuprocentowych okazji do zdobycia goli. Powinniśmy takie mecze wygrywać” – powiedział po meczu trener Dębu Krzysztof Ksobiak. Szkoleniowiec realnie ocenił potyczkę z Myśliwcem, ponieważ na jednym z portali społecznościowych, na stronie rywala ukazała się informacja, że wynik drużyny z Gostycyna był lepszy niż gra. Dąb wygrywał po golu Kamila Wisiorka 1:0. Myśliwiec zdołał wyrównać i do przerwy był remis 1:1. W drugiej połowie znów Kamil Wisiorek trafił i potuliczanie aż do 89 minuty prowadzili 2:1. Niestety, drużyna z Gostycyna w ostatnich sekundach meczu uratowała remis, a bramki dla niej zdobyli: Paweł Bloch i Bartosz Kowalewski.

Dąb zremisował z Myśliwcem 2:2 (1:1) i nadal zajmuje 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce drużyna z Potulic udaje się do Koronowa na mecz z miejscową Victorią.