zamknij reklamę

Dąb zrobił sobie świąteczny prezent

Dąb zrobił sobie świąteczny prezent

W 18. kolejce klasy A sobotę Dąb Potulice na stadionie przy ul. Sportowej podejmował Victorię Niemcz. Gospodarze byli faworytem tej potyczki, ponieważ gościom ostatnio w lidze niezbyt dobrze się wiedzie. To jednak Victoria niespodziewanie prowadziła, gdy zdobyła gola już w 6 minucie po błędzie obrońcy Michała Baumgarta. Dąb zdołał uzyskać wyrównanie i do przerwy był wynik remisowy 1:1.

Po zmianie stron uwidoczniła się dominacja Dębu, który zdobył trzy kolejne bramki. Skuteczność pokazał po raz kolejny 21-letni Kamil Wisiorek, trzykrotnie pokonując bramkarza przyjezdnych. Jedno trafienie było dziełem Damiana Kokowskiego. Dąb zwyciężył zgodnie z oczekiwaniami 4:1.

Na stronie Victorii Niemcz, na jednym z portali społecznościowych, pojawił się następujący wpis: „...przegrywamy...Ciężko to pisać...ale...jedną nogą jesteśmy w B-klasie...szkoda...bo do 60 minuty graliśmy jak równy z równym...”.

W 19. kolejce klasy A Dąb zagra w Raciążu z miejscowym Rawysem, zajmującym ósme miejsce w tabeli. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 17:00.

Na zdjęciu: Damian Kokowski.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości