Druga sparingowa wygrana Dębu Potulice

Dzisiaj Dąb Potulice rozegrał drugi mecz kontrolny. Na sztucznej nawierzchni boiska Chemika w Bydgoszczy zmierzył się z siódmą drużyną klasy B (grupa: Bydgoszcz III) – Ramielem Bydgoszcz. Trener Krzysztof Ksobiak dał szansę gry w tym sparingu aż 21 zawodnikom. Potuliczanie wygrali 5:2 (1:1), przy czym aż trzy gole uzyskali z rzutów karnych.

26.02.2017. 16:00. Bydgoszcz - Stadion Chemika: Boisko ze sztuczną nawierzchnią: Ramiel Bydgoszcz - Dąb Potulice 2:5 (1:1)

Bramki dla Dębu: Michał Murach (karny), Artur Cielasiński, Michał Juszczak, Bartosz Jóźwiak (karny), Michał Baumgart (karny).

Sędziował: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz).

W następny weekend rywalem Dębu w trzecim spotkaniu kontrolnym będzie zespół Zielonych Zalesie, szósta ekipa klasy B (grupa: Bydgoszcz III) po rundzie jesiennej.