Dwie kolejne wygrane Dębu w meczach kontrolnych

Dąb Potulice przygotowując się do rozgrywek klasy A w ciągu ostatnich czterech dni rozegrał dwa mecze kontrolne. 8 sierpnia (niedziela) podejmował Pałuczankę Żnin (klasa B) i pokonał ją 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę zdobył Marcel Nyka, a asystę zaliczył Artur Cielasiński.

Wczoraj w Potulicach gościła Zorza Ślesin (klasa B), jeszcze niedawny ligowy rywal. Dąb zwyciężył 7:4, a skuteczność wykazał Krzysztof Dura – zdobywca 3 bramek.

10.08.2016. 18:30: Dąb Potulice – Zorza Ślesin 7:4 (2:1)

Bramki dla Dębu: Krzysztof Dura 3, Michał Murach, Damian Kokowski, Krzysztof Rygielski, Mateusz Szypkowski.

W ramach przygotowań do występów klasie A podopieczni Krzysztofa Ksobiaka rozegrali cztery mecze kontrolne. Ich bilans jest korzystny, bo potuliczanie wszystkie sparingi wygrali. Dąb strzelił swoim rywalom 16 bramek, a stracił 7 goli. W sobotę (13 sierpnia, godz. 17:00) potuliczanie meczem z Gromem w Więcborku rozpoczynają rozgrywki klasy A w sezonie 2016/2017.

Na zdjęciu, na pierwszym planie - Krzysztof Dura.