Na inaugurację wiosny ostre strzelanie w Dobrczu

Dąb Potulice zainaugurował wczoraj rundę wiosenną klasy A w Dobrczu, gdzie zmierzył się z miejscowym GLKS. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, jednak drużyna z Potulic nie poddała się. Po zmianie stron nastąpił prawdziwy festiwal strzelecki z obu stron. Zespół z Dobrcza zdobył jeszcze trzy gole, a Dąb aż cztery. Dwukrotnie bramkarza miejscowych pokonał Michał Murach, a po razie uczynili to Artur Cielasiński i Denis Piotrowski. Trener Dębu Krzysztof Ksobiak przekazał, że jego podopieczni większość bramek stracili w wyniku błędów, po stałych fragmentach gry. W tej sytuacji niewiele mógł uczynić debiutujący w barwach potulickiej drużyny bramkarz Szymon Cyganek. GLKS Dobrcz zwyciężył 5:4 (2:0).

Dąb po tym spotkaniu zajmuje 11. miejsce w rozgrywkach. 1 kwietnia (godz. 16:00) podejmie w Potulicach sąsiada z tabeli, dwunastego Myśliwca Gostycyn.