Klasa Orlików - Grupa I Bydgoszcz (E1), 2014/2015 - jesień
Kadra Dębu Potulice: Dawid Bembnista (12.01.2007), Błażej Dankowski (08.01.2005), Antoni Deja (23.05.2004), Oskar Drożniak (05.03.2006), Oliwier Franczak (09.01.2004), Hubert Gruntkowski (05.01.2004), Igor Jeziorski (23.01.2005), Kacper Kania (08.10.2004), Mieszko Ksobiak (16.04.2005), Wojciech Nelka (08.06.2004), Kajetan Siekierka (07.04.2005), Mateusz Steć (02.06.2004), Piotr Szamlewski (12.07.2004), Filip Szczepaniak (13.02.2004), Adrian Woźny (11.05.2004). Trener: Patryk Gruda.
Orlicy Dębu/FA Mezar Potulice.
I kolejka - 07.09.2014. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - Grom Więcbork 3:3 (2:0)
Bramki dla Dębu: Filip Szczepaniak, Oliwier Franczak, Dawid Bembnista. Sędzia: Mariusz Burda (Bydgoszcz).
Skra Paterek - JSS Toruń/Bydgoszcz 15:4 (8:2)
Gwiazda Sypniewo - Tucholski KP mecz się nie odbył (Tucholski KP wycofał się z rozgrywek)
Tucholanka Tuchola - Czarni Nakło 8:3
II kolejka - 14.09.2014. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - Gwiazda Sypniewo 20:0 (6:0)
Bramki: Hubert Gruntkowski 5, Dawid Bembnista 4, Kacper Kania 2, Oskar Drożniak 2, Filip Szczepaniak 2, Oliwier Franczak 2, Mieszko Ksobiak, Wojciech Nelka, Mateusz Steć.
Sędzia: Maciej Gebler (Bydgoszcz).
Grom Więcbork - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:3
Tucholski KP - Skra Paterek - pauza
JSS Toruń/Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola 4:2
Czarni Nakło nad Notecią - pauza
III kolejka - 17.09.2014. 17:00. Nakło: Skra Paterek - Dąb/FA Mezar Potulice 6:3 (2:2)
Bramki: Filip Wełniak 4 (dwie z rzutów wolnych), Miłosz Król, Albert Winklewski - Dawid Bembnista 2, Kacper Kania.
Gwiazda Sypniewo - Grom Więcbork 3:22
Tucholanka Tuchola - Tucholski KP - pauza
JSS Toruń/Bydgoszcz - pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie - Czarni Nakło nad Notecią 10:4
IV kolejka - 20.09.2014. 11:00: Dąb/FA Mezar Potulice - Tucholanka Tuchola 10:1 (6:0)
Bramki: Adrian Woźny 3, Dawid Bembnista 2, Hubert Gruntkowski 2, Mateusz Steć 2, Kajetan Siekierka.
Sędzia: Bartłomiej Bednarski (Bydgoszcz).
Gwiazda Sypniewo - Skra Paterek 1:14 (1:3)
Grom Więcbork - Czarni Nakło nad Notecią 6:3 (1:2)
JSS Toruń/Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:6
Tucholski KP - pauza
V kolejka - 27.09.2014. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - pauza
Tucholanka Tuchola - Gwiazda Sypniewo 18:1
Skra Paterek - Grom Więcbork 3:2
Czarni Nakło nad Notecią - JSS Toruń/Bydgoszcz 6:5
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholski KP - pauza
VI kolejka - 05.10.2014. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:2 (1:1)
Bramki dla Dębu: Hubert Gruntkowski 3.
Sędzia: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz).
Grom Więcbork - JSS Toruń/Bydgoszcz 10:3
Skra Paterek - Tucholanka Tuchola 9:2
Tucholski KP - Czarni Nakło nad Notecią - pauza
Gwiazda Sypniewo - pauza
VII kolejka - 12.10.2014. 11:00. Orlik przy SP nr 2: Czarni Nakło nad Notecią - Dąb/FA Mezar Potulice 1:8 (1:4)
Bramki: Hubert Gruntkowski 4, Adrian Woźny 2, Kacper Kania, Mieszko Ksobiak.
Sędzia: Dariusz Karolczak (Paterek).
Tucholanka Tuchola - Grom Więcbork 3:3
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gwiazda Sypniewo 8:0
JSS Toruń/Bydgoszcz - Tucholski KP - pauza
Skra Paterek - pauza
VIII kolejka - 19.10.2014. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - JSS Toruń/Bydgoszcz 10:0 (3:0)
Bramki: Adrian Woźny 3 (jedna z karnego), Dawid Bembnista 3, Wojciech Nelka 2, Oskar Drożniak, Hubert Gruntkowski.
Sędzia: Sławomir Radzik (Wojnowo).
Skra Paterek - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:2
Gwiazda Sypniewo - Czarni Nakło nad Notecią 2:5
Grom Więcbork - Tucholski KP - pauza
Tucholanka Tuchola - pauza
IX kolejka - 25.10.2014: Tucholski KP - Dąb/FA Mezar Potulice - pauza
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola 12:2
Czarni Nakło nad Notecią - Skra Paterek 6:2
JSS Toruń/Bydgoszcz - Gwiazda Sypniewo 13:0
Grom Więcbork - pauza
Tabela klasy orlików Grupa I Bydgoszcz po rundzie jesiennej 2014/2015.
Drużyna |
M |
Pkt. |
Z |
R |
P |
Bramki |
|
1. |
Skra Paterek |
7 |
18 |
6 |
- |
1 |
52-20 |
2. |
Dąb/FA Mezar Potulice |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
57-13 |
3. |
Krajna Sępólno Kraj. |
7 |
15 |
5 |
- |
2 |
43-16 |
4. |
Grom Więcbork |
7 |
11 |
3 |
2 |
2 |
48-21 |
5. |
Czarni Nakło |
7 |
9 |
3 |
- |
4 |
28-41 |
6. |
Tucholanka Tuchola |
7 |
7 |
2 |
1 |
4 |
36-42 |
7. |
JSS Toruń/Bydgoszcz |
7 |
6 |
2 |
- |
5 |
31-49 |
8. |
Gwiazda Sypniewo |
7 |
0 |
- |
- |
7 |
7-100 |
Strzelcy bramek dla Dębu/FA Mezar:
Hubert Gruntkowski 15, Dawid Bembnista 12, Adrian Woźny 8, Kacper Kania 4, Oskar Drożniak 3, Oliwier Franczak 3, Wojciech Nelka 3, Mateusz Steć 3, Filip Szczepaniak 3, Mieszko Ksobiak 2, Kajetan Siekierka 1.
Klasa Orlików - Grupa I Bydgoszcz (E1), 2014/2015 - wiosna
Orlicy Dębu/FA Mezar z trenerem Patrykiem Grudą.
X kolejka - 18.04.2015. 11:00: Grom Więcbork - Dąb/FA Mezar Potulice 1:4 (0:0)
Bramki: Marcel Owczarski (31) - Dawid Bembnista 2 (58, 59), Oliwier Franczak (45), Błażej Dankowski (55).
Dąb: Piotr Szamlewski - Oliwier Franczak, Hubert Gruntkowski, Kacper Kania, Mateusz Steć, Filip Szczepaniak, Adrian Woźny. Na zmiany: Dawid Bembnista, Błażej Dankowski, Igor Jeziorski, Mieszko Ksobiak, Kajetan Siekierka.
Sędzia: Bogdan Jarosz (Wojnowo).
JSS Toruń/Bydgoszcz - Skra Paterek 1:7
Gwiazda Sypniewo - pauza
Czarni Nakło - Tucholanka Tuchola (22.04) 3:3
Krajna Sępólno Krajeńskie - pauza
XI kolejka - 25.04.2015. 11:00: Gwiazda Sypniewo - Dąb/FA Mezar Potulice 0:3 (walkower)
Sędzia: Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie). Gospodarze nie dysponowali kadrą meczową i drużyna Dębu/FA Mezar odbyła niepotrzebną podróż do Sypniewa.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Więcbork 3:2
Skra Paterek - pauza
Tucholanka Tuchola - JSS Toruń/Bydgoszcz 5:3
Czarni Nakło nad Notecią - pauza
XII kolejka - 29.04.2015. 17:30: Dąb/FA Mezar Potulice - Skra Paterek 1:4 (0:0)
Bramki: Filip Szczepaniak (40-wolny) - Miłosz Król 2 (41, 44), Albert Winklewski (50), Igor Jankowski (57).
Dąb: Piotr Szamlewski - Oliwier Franczak, Hubert Gruntkowski, Kacper Kania, Mateusz Steć, Filip Szczepaniak, Adrian Woźny. Na zmiany: Antoni Deja, Dawid Bembnista, Błażej Dankowski, Oskar Drożniak, Igor Jeziorski, Mieszko Ksobiak, Kajetan Siekierka.
Sędzia: Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz).
Grom Więcbork - Gwiazda Sypniewo 16:1
Tucholanka Tuchola - pauza
JSS Toruń/Bydgoszcz - pauza
Czarni Nakło nad Notecią - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:6
XIII kolejka - 09.05.2015. 11:00: Tucholanka Tuchola - Dąb/FA Mezar Potulice 2:5 (1:3)
Bramki: Miłosz Pieczka (17), Błażej Ziółkowski (59) - Igor Jeziorski 2 (27, 33), Kajetan Siekierka 2 (13, 44), Dawid Bembnista (6).
Dąb: Piotr Szamlewski - Dawid Bembnista, Błażej Dankowski, Igor Jeziorski, Mieszko Ksobiak, Kajetan Siekierka, Filip Szczepaniak. Na zmiany: Oliwier Franczak, Kacper Kania, Mateusz Steć.
Sędzia: Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie).
Czarni Nakło nad Notecią - Grom Więcbork 9:3
Skra Paterek - Gwiazda Sypniewo 15:2
Krajna Sępólno Krajeńskie - JSS Toruń/Bydgoszcz 6:2
XIV kolejka - 16.05.2015: Dąb/FA Mezar Potulice - pauza
Grom Więcbork - Skra Paterek 3:5
Gwiazda Sypniewo - Tucholanka Tuchola 0:7
JSS Toruń/Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 1:5
Krajna Sępólno Krajeńskie - pauza
XV kolejka - 23.05.2015. 11:00: Krajna Sępólno Krajeńskie - Dąb/FA Mezar Potulice 4:1 (2:0)
Bramki: Jakub Szydeł 2 (28, 54), Filip Krawczak (25), samobójcza (58-Adrian Woźny) - Dawid Bembnista (52).
Dąb: Piotr Szamlewski - Dawid Bembnista, Błażej Dankowski, Mieszko Ksobiak, Kajetan Siekierka, Filip Szczepaniak, Adrian Woźny. Na zmiany: Antoni Deja, Hubert Gruntkowski, Igor Jeziorski, Mateusz Steć.
Sędzia: Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie).
Czarni Nakło nad Notecią - Gwiazda Sypniewo 25:2
Tucholanka Tuchola - Skra Paterek 3:10
JSS Toruń/Bydgoszcz - Grom Więcbork 2:2
XVI kolejka - 30.05.2015. 10:00: Dąb/FA Mezar Potulice - Czarni Nakło nad Notecią 5:2 (2:1)
Bramki: Dawid Bembnista 2 (24, 49), Igor Jeziorski (14), Adrian Woźny (35), Kacper Kania (60) - Olaf Zwierzchowski (18), Aleksander Brzóska (38).
Dąb: Piotr Szamlewski - Dawid Bembnista, Błażej Dankowski, Igor Jeziorski, Kajetan Siekierka, Filip Szczepaniak, Adrian Woźny. Na zmiany: Antoni Deja, Hubert Gruntkowski, Kacper Kania, Mateusz Steć, Mieszko Ksobiak.
Sędzia: Sebastian Borkowski (Bydgoszcz).
Grom Więcbork - Tucholanka Tuchola 5:6
Gwiazda Sypniewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:9
JSS Toruń/Bydgoszcz - pauza
Skra Paterek - pauza
XVII kolejka - 10.06.2015. 18:45: JSS Toruń/Bydgoszcz - Dąb/FA Mezar Potulice 5:5 (3:2)
Bramki: Jakub Kowalski 5 (11, 27, 29, 36, 55) - Błażej Dankowski (19), Kajetan Siekierka (21), Adrian Woźny (39), Oliwier Franczak (48), Filip Szczepaniak (56).
Dąb: Piotr Szamlewski - Mateusz Steć, Błażej Dankowski, Oskar Drożniak, Kacper Kania, Mieszko Ksobiak, Adrian Woźny. Na zmiany: Antoni Deja, Kajetan Siekierka, Filip Szczepaniak, Oliwier Franczak, Hubert Gruntkowski.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Skra Paterek 5:0
Czarni Nakło nad Notecią - Gwiazda Sypniewo (mecz rozegrany awansem)
Tucholanka Tuchola - pauza
Grom Więcbork - pauza
XVIII kolejka - 13.06.2015: Dąb/FA Mezar Potulice - pauza
Tucholanka Tuchola - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:6
Skra Paterek - Czarni Nakło nad Notecią (25.04) 6:1
Gwiazda Sypniewo - JSS Toruń/Bydgoszcz 3:22
Grom Więcbork - pauza
Tabela klasy orlików Grupa I Bydgoszcz w sezonie 2014/2015.
Drużyna |
M |
Pkt. |
Z |
R |
P |
Bramki |
|
1. |
Krajna Sępólno Kraj. |
14 |
36 |
12 |
- |
2 |
82-24 |
2. |
Skra Paterek |
14 |
36 |
12 |
- |
2 |
99-36 |
3. |
Dąb/FA Mezar Potulice |
14 |
29 |
9 |
2 |
3 |
81-31 |
4. |
Czarni Nakło |
14 |
19 |
6 |
1 |
7 |
76-67 |
5. |
Tucholanka Tuchola |
14 |
17 |
5 |
2 |
7 |
62-74 |
6. |
Grom Więcbork |
14 |
15 |
4 |
3 |
7 |
80-51 |
7. |
JSS Toruń/Bydgoszcz |
14 |
11 |
3 |
2 |
9 |
67-82 |
8. |
Gwiazda Sypniewo |
14 |
0 |
- |
- |
14 |
15-197 |
Strzelcy bramek dla Dębu/FA Mezar w sezonie 2014/2015:
Dawid Bembnista 18, Hubert Gruntkowski 15, Adrian Woźny 10, Oliwier Franczak 5, Kacper Kania 5, Filip Szczepaniak 5, Kajetan Siekierka 4, Oskar Drożniak 3, Igor Jeziorski 3, Wojciech Nelka 3, Mateusz Steć 3, Błażej Dankowski 2, Mieszko Ksobiak 2. 3 bramki za walkower.