zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Fordon
2:6
Dąb Kabart Potulice
Piaski Bydgoszcz
7:2
Zorza Ślesin
LZS Orion Dziewierzewo
4:0
Iskra Samoklęski Duże
Skra Paterek
5:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Orzeł Kcynia
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Zjednoczeni Chwaliszewo
1:1
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
4:0
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
3:1
Orzeł Kcynia
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
Wisła Fordon
Zorza Ślesin
3:1
LZS Orion Dziewierzewo
Iskra Samoklęski Duże
1:3
Skra Paterek
Dąb Kabart Potulice
9:1
Zjednoczeni Chwaliszewo
Victoria Kołaczkowo
2:0
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
3:1
Piaski Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orion Dziewierzewo
1:2
Ramiel Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
1:2
Dąb Kabart Potulice
Skra Paterek
0:2
Zorza Ślesin
Orzeł Kcynia
6:0
Iskra Samoklęski Duże
Wisła Fordon
0:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:1
Gwiazda Bydgoszcz
Piaski Bydgoszcz
2:2
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ślesin
0:3
Orzeł Kcynia
Gwiazda Bydgoszcz
3:1
Zieloni Zalesie
Victoria Kołaczkowo
1:8
Dąb Kabart Potulice
Iskra Zamość-Rynarzewo
3:3
Zjednoczeni Chwaliszewo
Iskra Samoklęski Duże
2:2
Wisła Fordon
Piaski Bydgoszcz
5:1
LZS Orion Dziewierzewo
Ramiel Bydgoszcz
3:1
Skra Paterek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orion Dziewierzewo
0:1
Victoria Kołaczkowo
Skra Paterek
0:3
Piaski Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
0:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Orzeł Kcynia
1:1
Ramiel Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Zjednoczeni Chwaliszewo
7:5
Iskra Samoklęski Duże
Wisła Fordon
1:3
Zorza Ślesin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kołaczkowo
0:0
Gwiazda Bydgoszcz
LZS Orion Dziewierzewo
3:2
Skra Paterek
Iskra Zamość-Rynarzewo
2:0
Dąb Kabart Potulice
Zorza Ślesin
5:0
Zjednoczeni Chwaliszewo
Iskra Samoklęski Duże
2:2
Zieloni Zalesie
Piaski Bydgoszcz
8:4
Orzeł Kcynia
Ramiel Bydgoszcz
3:0
Wisła Fordon
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
3:1
Victoria Kołaczkowo
Orzeł Kcynia
5:1
LZS Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie
3:6
Zorza Ślesin
Dąb Kabart Potulice
9:3
Iskra Samoklęski Duże
Wisła Fordon
0:4
Piaski Bydgoszcz
Zjednoczeni Chwaliszewo
1:1
Ramiel Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ślesin
4:1
Dąb Kabart Potulice
Piaski Bydgoszcz
9:2
Zjednoczeni Chwaliszewo
LZS Orion Dziewierzewo
2:1
Wisła Fordon
Iskra Samoklęski Duże
3:5
Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
0:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
2:3
Orzeł Kcynia
Ramiel Bydgoszcz
5:1
Zieloni Zalesie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
0:1
Zorza Ślesin
Iskra Zamość-Rynarzewo
6:3
Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia
4:1
Victoria Kołaczkowo
Zieloni Zalesie
3:2
Piaski Bydgoszcz
Wisła Fordon
4:1
Skra Paterek
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:5
LZS Orion Dziewierzewo
Dąb Kabart Potulice
4:2
Ramiel Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
6:1
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
2:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Piaski Bydgoszcz
4:0
Dąb Kabart Potulice
Victoria Kołaczkowo
0:3
Iskra Samoklęski Duże
LZS Orion Dziewierzewo
5:4
Zieloni Zalesie
Orzeł Kcynia
3:2
Wisła Fordon
Ramiel Bydgoszcz
5:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
0:1
Ramiel Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
1:1
Skra Paterek
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
Piaski Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
0:4
Zorza Ślesin
Wisła Fordon
3:0*
Victoria Kołaczkowo
Dąb Kabart Potulice
7:3
LZS Orion Dziewierzewo
Zjednoczeni Chwaliszewo
3:5
Orzeł Kcynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaski Bydgoszcz
3:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Victoria Kołaczkowo
2:9
Zorza Ślesin
LZS Orion Dziewierzewo
0:5
Gwiazda Bydgoszcz
Skra Paterek
1:1
Dąb Kabart Potulice
Orzeł Kcynia
3:2
Zieloni Zalesie
Wisła Fordon
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Ramiel Bydgoszcz
4:3
Iskra Samoklęski Duże
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
0:3*
Skra Paterek
Iskra Zamość-Rynarzewo
5:0
LZS Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie
2:0
Wisła Fordon
Iskra Samoklęski Duże
2:10
Piaski Bydgoszcz
Zorza Ślesin
4:2
Ramiel Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
1:3
Orzeł Kcynia
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:2
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zalesie
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Gwiazda Bydgoszcz
1:4
Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin
0:1
Piaski Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
0:3
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Zamość-Rynarzewo
4:1
Skra Paterek
Iskra Samoklęski Duże
0:1
LZS Orion Dziewierzewo
Dąb Kabart Potulice
2:1
Wisła Fordon
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Dąb Kabart Potulice
Wisła Fordon
7:3
Gwiazda Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
1:1
Victoria Kołaczkowo
LZS Orion Dziewierzewo
3:3
Zorza Ślesin
Skra Paterek
5:1
Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia
3:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Piaski Bydgoszcz
2:2
Ramiel Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
3:2
Skra Paterek
Iskra Zamość-Rynarzewo
2:2
Wisła Fordon
Victoria Kołaczkowo
3:6
Piaski Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
2:4
Orzeł Kcynia
Dąb Kabart Potulice
5:2
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
2:1
LZS Orion Dziewierzewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
0:6
Ramiel Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
LZS Orion Dziewierzewo
1:7
Piaski Bydgoszcz
Wisła Fordon
0:2
Iskra Samoklęski Duże
Dąb Kabart Potulice
3:0*
Victoria Kołaczkowo
Orzeł Kcynia
2:3
Zorza Ślesin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Samoklęski Duże
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
1:3
Wisła Fordon
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Dąb Kabart Potulice
Victoria Kołaczkowo
0:3*
LZS Orion Dziewierzewo
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:2
Zieloni Zalesie
Piaski Bydgoszcz
7:1
Skra Paterek
Ramiel Bydgoszcz
2:0
Orzeł Kcynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Zorza Ślesin
Zieloni Zalesie
3:0
Iskra Samoklęski Duże
Wisła Fordon
1:1
Ramiel Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
3:0*
Victoria Kołaczkowo
Skra Paterek
0:4
LZS Orion Dziewierzewo
Dąb Kabart Potulice
6:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Orzeł Kcynia
2:6
Piaski Bydgoszcz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ramiel Bydgoszcz
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
3:2
Zieloni Zalesie
Victoria Kołaczkowo
0:3*
Skra Paterek
LZS Orion Dziewierzewo
2:5
Orzeł Kcynia
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:1
Gwiazda Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
1:8
Dąb Kabart Potulice
Piaski Bydgoszcz
2:1
Wisła Fordon
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Piaski Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
2:1
Zorza Ślesin
Wisła Fordon
1:1
LZS Orion Dziewierzewo
Orzeł Kcynia
4:1
Skra Paterek
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Iskra Samoklęski Duże
Zieloni Zalesie
1:2
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Zamość-Rynarzewo
3:1
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orion Dziewierzewo
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
0:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
4:0
Wisła Fordon
Victoria Kołaczkowo
0:3*
Orzeł Kcynia
Piaski Bydgoszcz
10:1
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
3:6
Dąb Kabart Potulice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:0
Ramiel Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
0:1
Piaski Bydgoszcz
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Skra Paterek
Zieloni Zalesie
2:1
LZS Orion Dziewierzewo
Iskra Samoklęski Duże
0:2
Victoria Kołaczkowo
Iskra Zamość-Rynarzewo
5:2
Zorza Ślesin
Wisła Fordon
0:2
Orzeł Kcynia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kcynia
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Zorza Ślesin
13:0
Iskra Samoklęski Duże
Skra Paterek
3:3
Zieloni Zalesie
LZS Orion Dziewierzewo
1:5
Dąb Kabart Potulice
Victoria Kołaczkowo
4:6
Wisła Fordon
Piaski Bydgoszcz
8:2
Gwiazda Bydgoszcz
Ramiel Bydgoszcz
1:2
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Chwaliszewo
0:3*
Wisła Fordon
Gwiazda Bydgoszcz
2:2
LZS Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie
4:2
Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin
4:1
Victoria Kołaczkowo
Iskra Zamość-Rynarzewo
3:8
Piaski Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
2:3
Ramiel Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
6:2
Skra Paterek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kołaczkowo
3:0*
Zjednoczeni Chwaliszewo
Wisła Fordon
5:1
Zieloni Zalesie
LZS Orion Dziewierzewo
2:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
3:3
Gwiazda Bydgoszcz
Piaski Bydgoszcz
6:4
Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia
3:2
Dąb Kabart Potulice
Ramiel Bydgoszcz
4:3
Zorza Ślesin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij