zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
Pauza
Iskra Zamość-Rynarzewo
7:2
LZS Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie
1:1
Orzeł Kcynia
Skra Paterek
3:1
Wisła Fordon
KS Sparta Bydgoszcz
4:7
Iskra Samoklęski Duże
Zorza Ślesin
4:1
Ramiel Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
2:1
Akademia Futbolu Brzoza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia
5:0
KS Sparta Bydgoszcz
Dąb Potulice
2:5
Zorza Ślesin
Akademia Futbolu Brzoza
1:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Orion Dziewierzewo
2:2
Zieloni Zalesie
Wisła Fordon
5:1
Victoria Kołaczkowo
Ramiel Bydgoszcz
0:3
Skra Paterek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ślesin
Pauza
Iskra Zamość-Rynarzewo
0:3
Wisła Fordon
Zieloni Zalesie
2:0
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Samoklęski Duże
1:5
Orzeł Kcynia
KS Sparta Bydgoszcz
0:3
LZS Orion Dziewierzewo
Skra Paterek
4:0
Dąb Potulice
Victoria Kołaczkowo
0:4
Ramiel Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Kcynia
Akademia Futbolu Brzoza
12:0
KS Sparta Bydgoszcz
Wisła Fordon
1:1
Zieloni Zalesie
LZS Orion Dziewierzewo
2:1
Iskra Samoklęski Duże
Zorza Ślesin
3:1
Skra Paterek
Dąb Potulice
2:1
Victoria Kołaczkowo
Ramiel Bydgoszcz
4:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
Pauza
Victoria Kołaczkowo
1:1
Zorza Ślesin
Orzeł Kcynia
1:0
LZS Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie
0:3
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:2
Dąb Potulice
Iskra Samoklęski Duże
1:1
Akademia Futbolu Brzoza
KS Sparta Bydgoszcz
0:8
Wisła Fordon
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Orion Dziewierzewo
Wisła Fordon
4:4
Iskra Samoklęski Duże
Skra Paterek
2:1
Victoria Kołaczkowo
Akademia Futbolu Brzoza
2:0
Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin
6:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Dąb Potulice
7:2
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
13:0
KS Sparta Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kołaczkowo
Pauza
Orzeł Kcynia
0:6
Wisła Fordon
Zieloni Zalesie
1:2
Zorza Ślesin
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:4
Skra Paterek
LZS Orion Dziewierzewo
3:1
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Samoklęski Duże
0:3
Ramiel Bydgoszcz
KS Sparta Bydgoszcz
0:7
Dąb Potulice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
Wisła Fordon
2:0
LZS Orion Dziewierzewo
Zorza Ślesin
15:2
KS Sparta Bydgoszcz
Dąb Potulice
10:0
Iskra Samoklęski Duże
Victoria Kołaczkowo
4:0
Iskra Zamość-Rynarzewo
Skra Paterek
1:2
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
0:0
Orzeł Kcynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
Pauza
Zieloni Zalesie
2:1
Victoria Kołaczkowo
LZS Orion Dziewierzewo
0:1
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
3:3
Zorza Ślesin
KS Sparta Bydgoszcz
0:8
Skra Paterek
Orzeł Kcynia
3:2
Dąb Potulice
Akademia Futbolu Brzoza
4:4
Wisła Fordon
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Fordon
Skra Paterek
1:2
Iskra Samoklęski Duże
Iskra Zamość-Rynarzewo
0:1
Zieloni Zalesie
Zorza Ślesin
5:1
Orzeł Kcynia
Victoria Kołaczkowo
4:0
KS Sparta Bydgoszcz
Dąb Potulice
6:0
LZS Orion Dziewierzewo
Ramiel Bydgoszcz
3:0
Akademia Futbolu Brzoza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zalesie
Pauza
Wisła Fordon
4:2
Ramiel Bydgoszcz
Akademia Futbolu Brzoza
2:7
Dąb Potulice
LZS Orion Dziewierzewo
2:2
Zorza Ślesin
Orzeł Kcynia
3:2
Skra Paterek
Iskra Samoklęski Duże
0:2
Victoria Kołaczkowo
KS Sparta Bydgoszcz
0:8
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ramiel Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
5:0
KS Sparta Bydgoszcz
Skra Paterek
1:0
LZS Orion Dziewierzewo
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:0
Iskra Samoklęski Duże
Dąb Potulice
1:3
Wisła Fordon
Victoria Kołaczkowo
3:0
Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin
3:0*
Akademia Futbolu Brzoza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sparta Bydgoszcz
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
0:3*
Skra Paterek
Wisła Fordon
4:4
Zorza Ślesin
LZS Orion Dziewierzewo
0:4
Victoria Kołaczkowo
Orzeł Kcynia
2:3
Iskra Zamość-Rynarzewo
Iskra Samoklęski Duże
0:3
Zieloni Zalesie
Ramiel Bydgoszcz
0:3
Dąb Potulice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
1:0
Victoria Kołaczkowo
Wisła Fordon
1:0
Skra Paterek
Orzeł Kcynia
1:1
Zieloni Zalesie
LZS Orion Dziewierzewo
3:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Iskra Samoklęski Duże
7:0
KS Sparta Bydgoszcz
Ramiel Bydgoszcz
0:2
Zorza Ślesin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Samoklęski Duże
Pauza
Victoria Kołaczkowo
3:3
Wisła Fordon
Zorza Ślesin
0:4
Dąb Potulice
Skra Paterek
3:3
Ramiel Bydgoszcz
Zieloni Zalesie
1:1
LZS Orion Dziewierzewo
KS Sparta Bydgoszcz
2:1
Orzeł Kcynia
Iskra Zamość-Rynarzewo
2:1
Akademia Futbolu Brzoza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ślesin
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
3:1
Zieloni Zalesie
Orzeł Kcynia
4:6
Iskra Samoklęski Duże
Dąb Potulice
8:1
Skra Paterek
LZS Orion Dziewierzewo
2:1
KS Sparta Bydgoszcz
Wisła Fordon
4:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
Ramiel Bydgoszcz
2:1
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kcynia
Pauza
Iskra Samoklęski Duże
2:2
LZS Orion Dziewierzewo
Victoria Kołaczkowo
5:3
Dąb Potulice
Zieloni Zalesie
0:4
Wisła Fordon
KS Sparta Bydgoszcz
1:5
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:1
Ramiel Bydgoszcz
Skra Paterek
0:4
Zorza Ślesin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
3:1
Iskra Samoklęski Duże
Zorza Ślesin
1:3
Victoria Kołaczkowo
Wisła Fordon
10:0
KS Sparta Bydgoszcz
Ramiel Bydgoszcz
2:1
Zieloni Zalesie
Dąb Potulice
1:2
Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Orion Dziewierzewo
3:1
Orzeł Kcynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Orion Dziewierzewo
Pauza
Iskra Samoklęski Duże
3:2
Wisła Fordon
Orzeł Kcynia
1:0
Akademia Futbolu Brzoza
Zieloni Zalesie
1:5
Dąb Potulice
Iskra Zamość-Rynarzewo
3:1
Zorza Ślesin
KS Sparta Bydgoszcz
2:5
Ramiel Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
0:0
Skra Paterek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kołaczkowo
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
6:0
LZS Orion Dziewierzewo
Zorza Ślesin
0:1
Zieloni Zalesie
Wisła Fordon
5:1
Orzeł Kcynia
Ramiel Bydgoszcz
5:1
Iskra Samoklęski Duże
Dąb Potulice
11:0
KS Sparta Bydgoszcz
Skra Paterek
1:4
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Futbolu Brzoza
Pauza
Iskra Samoklęski Duże
0:9
Dąb Potulice
Orzeł Kcynia
4:0
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Zamość-Rynarzewo
1:6
Victoria Kołaczkowo
Zieloni Zalesie
1:3
Skra Paterek
LZS Orion Dziewierzewo
0:6
Wisła Fordon
KS Sparta Bydgoszcz
0:8
Zorza Ślesin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
Pauza
Wisła Fordon
2:2
Akademia Futbolu Brzoza
Zorza Ślesin
6:1
Iskra Samoklęski Duże
Victoria Kołaczkowo
0:2
Zieloni Zalesie
Dąb Potulice
8:2
Orzeł Kcynia
Skra Paterek
8:0
KS Sparta Bydgoszcz
Ramiel Bydgoszcz
1:3
LZS Orion Dziewierzewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Fordon
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
6:0
Ramiel Bydgoszcz
Iskra Samoklęski Duże
2:2
Skra Paterek
Orzeł Kcynia
2:4
Zorza Ślesin
Zieloni Zalesie
2:1
Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Orion Dziewierzewo
1:6
Dąb Potulice
KS Sparta Bydgoszcz
0:4
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zalesie
Pauza
Victoria Kołaczkowo
5:0
Iskra Samoklęski Duże
Skra Paterek
1:2
Orzeł Kcynia
Zorza Ślesin
3:4
LZS Orion Dziewierzewo
Ramiel Bydgoszcz
0:1
Wisła Fordon
Dąb Potulice
3:1
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Zamość-Rynarzewo
13:0
KS Sparta Bydgoszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ramiel Bydgoszcz
Pauza
Akademia Futbolu Brzoza
10:3
Zorza Ślesin
Wisła Fordon
1:2
Dąb Potulice
Orzeł Kcynia
1:6
Victoria Kołaczkowo
Iskra Samoklęski Duże
1:7
Iskra Zamość-Rynarzewo
KS Sparta Bydgoszcz
1:3
Zieloni Zalesie
LZS Orion Dziewierzewo
5:0
Skra Paterek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sparta Bydgoszcz
Pauza
Zorza Ślesin
6:3
Wisła Fordon
Zieloni Zalesie
9:0
Iskra Samoklęski Duże
Dąb Potulice
7:1
Ramiel Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
2:2
LZS Orion Dziewierzewo
Skra Paterek
0:2
Akademia Futbolu Brzoza
Iskra Zamość-Rynarzewo
4:2
Orzeł Kcynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij