zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Kamień Krajeński
2:1
Dąb Kabart Potulice
Fala Świekatowo
2:2
Victoria Koronowo
Zawisza Bydgoszcz
3:0
GLKS Dobrcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
8:0
LZS Gryf Piaseczno
GLKS Osielsko
1:1
Myśliwiec Gostycyn
Tartak Wudzyn
0:3
Victoria Niemcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
2:2
Kamionka Kamień Krajeński
GLKS Dobrcz
2:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Koronowo
3:2
GLKS Osielsko
LZS Gryf Piaseczno
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Myśliwiec Gostycyn
0:6
Zawisza Bydgoszcz
Dąb Kabart Potulice
3:3
Tartak Wudzyn
Victoria Niemcz
1:3
Fala Świekatowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Victoria Koronowo
MLKS Tucholanka Tuchola
6:1
GLKS Dobrcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0
Myśliwiec Gostycyn
Fala Świekatowo
4:1
Dąb Kabart Potulice
Tartak Wudzyn
0:9
Rawys Raciąż
Kamionka Kamień Krajeński
2:2
LZS Gryf Piaseczno
GLKS Osielsko
4:2
Victoria Niemcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Rawys Raciąż
2:3
Fala Świekatowo
Myśliwiec Gostycyn
0:3
MLKS Tucholanka Tuchola
Kamionka Kamień Krajeński
4:2
Tartak Wudzyn
LZS Gryf Piaseczno
1:3
GLKS Dobrcz
Dąb Kabart Potulice
1:4
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
0:7
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
4:4
Victoria Koronowo
Fala Świekatowo
1:0
Kamionka Kamień Krajeński
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:2
Victoria Niemcz
Zawisza Bydgoszcz
11:2
Dąb Kabart Potulice
GLKS Dobrcz
1:0
Myśliwiec Gostycyn
Tartak Wudzyn
5:5
LZS Gryf Piaseczno
GLKS Osielsko
5:4
Rawys Raciąż
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
1:0
Zawisza Bydgoszcz
Tartak Wudzyn
0:3
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
4:0
GLKS Dobrcz
Kamionka Kamień Krajeński
2:0
GLKS Osielsko
Dąb Kabart Potulice
3:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Niemcz
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
LZS Gryf Piaseczno
5:0
Myśliwiec Gostycyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz
2:3
Victoria Niemcz
MLKS Tucholanka Tuchola
4:0
Dąb Kabart Potulice
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Kamionka Kamień Krajeński
Fala Świekatowo
4:0
LZS Gryf Piaseczno
Myśliwiec Gostycyn
0:1
Victoria Koronowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:3
Rawys Raciąż
GLKS Osielsko
8:0
Tartak Wudzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tartak Wudzyn
0:4
Zawisza Bydgoszcz
Fala Świekatowo
4:1
GLKS Osielsko
Dąb Kabart Potulice
1:2
GLKS Dobrcz
Rawys Raciąż
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Victoria Niemcz
1:0
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
4:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
LZS Gryf Piaseczno
2:0
Victoria Koronowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Myśliwiec Gostycyn
3:3
Dąb Kabart Potulice
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Fala Świekatowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
5:1
Tartak Wudzyn
Victoria Koronowo
0:0
Victoria Niemcz
Kamionka Kamień Krajeński
1:0
MLKS Tucholanka Tuchola
GLKS Osielsko
3:1
LZS Gryf Piaseczno
GLKS Dobrcz
1:7
Rawys Raciąż
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Rawys Raciąż
5:1
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
5:0
GLKS Dobrcz
GLKS Osielsko
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Tartak Wudzyn
2:8
MLKS Tucholanka Tuchola
Dąb Kabart Potulice
2:2
Victoria Koronowo
LZS Gryf Piaseczno
2:1
Victoria Niemcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:2
GLKS Osielsko
MLKS Tucholanka Tuchola
0:1
Fala Świekatowo
Victoria Koronowo
2:3
Rawys Raciąż
Victoria Niemcz
2:3
Dąb Kabart Potulice
Zawisza Bydgoszcz
7:0
LZS Gryf Piaseczno
GLKS Dobrcz
2:4
Tartak Wudzyn
Myśliwiec Gostycyn
0:6
Kamionka Kamień Krajeński
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
GLKS Dobrcz
GLKS Osielsko
0:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Rawys Raciąż
4:1
Victoria Niemcz
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
LZS Gryf Piaseczno
1:3
Dąb Kabart Potulice
Tartak Wudzyn
7:1
Myśliwiec Gostycyn
Kamionka Kamień Krajeński
1:1
Victoria Koronowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
0:7
Zawisza Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:2
LZS Gryf Piaseczno
Victoria Koronowo
3:0
Tartak Wudzyn
Dąb Kabart Potulice
4:3
Rawys Raciąż
Victoria Niemcz
1:2
Kamionka Kamień Krajeński
GLKS Dobrcz
2:0
GLKS Osielsko
Myśliwiec Gostycyn
0:3
Fala Świekatowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Niemcz
- : -
Tartak Wudzyn
GLKS Dobrcz
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Myśliwiec Gostycyn
- : -
GLKS Osielsko
Dąb Kabart Potulice
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
Victoria Koronowo
- : -
Fala Świekatowo
LZS Gryf Piaseczno
- : -
Rawys Raciąż
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij