Dwa mecze sezonu 2013/2014 już rozegrane

Trampkarze Dębu Potulice na boisku przy ul. Sportowej rozegrali dzisiaj zaległy mecz I. kolejki z Polonią Bydgoszcz.

Wcześniej, 7 września, w spotkaniu II. kolejki przegrali w Paterku z miejscową Skrą 2:5 (1:2). Potyczka ta nie miała jednostronnego przebiegu, jak informowały o niej niektóre źródła. W Paterku Dąb po strzale Marcela Nyki z rzutu karnego prowadził 1:0.Potem dwa gole zdobyli gospodarze, ale na 2:2 zdołał wyrównać z rzutu wolnego Bartosz Stepka. Dopiero końcówka należała do miejscowych.

W dzisiejszym meczu z bydgoską Polonią zaczęło się źle, bo już w 1 minucie Przemysław Rogalski uzyskał prowadzenie dla gości. W 10 minucie Polonia zdobyła drugiego gola i do przerwy wygrywała 2:0. Po zmianie stron przyjezdni poprawili skuteczność i jeszcze siedmiokrotnie pokonali bramkarza Dębu - Końca. Szkoda, że młody bramkarz gospodarzy trzykrotnie niepotrzebnie wychodził daleko na przedpole i w ten sposób pozwolił przyjezdnym na celne trafienia.

Orliki Dębu w sezonie 2013/2014 ostatecznie nie wystąpią w zmaganiach ligowych. Drużyna została wycofana z rozgrywek.

Zdjęcie z meczu trampkarzy Dębu z Polonią Bydgoszcz. Na pierwszym planie rezerwowy zawodnik gospodarzy - Eryk Ryczek.