Pożegnanie jesieni orlików Dębu/FA Mezar zaznaczone pogromem

Dzisiaj w 8. kolejce klasy orlika (grupa I Bydgoszcz) drużyna Dębu/FA Mezar Potulice zmierzyła się na własnym boisku z  JSS Toruń/Bydgoszcz.

Spotkanie było emocjonujące. Dąb/FA Mezar wyszedł naprowadzenie około 8. minuty. Potem do przerwy zdobył jeszcze dwa gole, a ostatnie trafienie było dziełem Adriana Woźnego, który bramkarza gości pokonał z rzutu karnego. Dwie pierwsze bramki uzyskali Dawid Bembnistai Woźny. Drużyna JSS też miała swoje okazje strzeleckie, ale na zdobycie gola nie pozwolił jej bramkarz gospodarzy - 10-letni Piotr Szamlewski. Do przerwy było 3:0 dla miejscowych. Po zmianie stron w drużynie Dębu/FA Mezar trener Patryk Gruda dokonał zmiany na pozycji bramkarza. Szamlewskiego zastąpił jego rówieśnik, Antoni Deja. Nie miał on tyle okazji do interwencji, bo w drugiej połowie gospodarze zdecydowanie przeważali. Dwukrotnie Wojciech Nelka Dawid Bembnista, a po razie Oskar DrożniakAdrian Woźny Hubert Gruntkowski trafiali do siatki JSS. Dąb/FA Mezar zwyciężył 10:0. Podopieczni Patryka Grudy zagrali ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Stało się tak dlatego, ponieważ Tucholski KP wycofał się z rozgrywek.

Na zdjęciu: Dąb/FA Mezar zdobywa 10 bramkę. Zawodnicy gospodarzy w niebieskich koszulkach.